Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudott meg?

Figyelt kérdés
A bnőm mondta, h küldjek át egy képet. Én mondtam, h azt nem küldöm mert nem jöttem jól ki rajta de küldök helyébe másikat, ötöt ha kell. De neki csakis az az egy kellett de nem küldtem el. Erre meg felhúzta az orrát.
2009. jún. 20. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
sztem mindketten túloztok. ha bnőd,akkor gondolom látott már "nem jóállapotban" szóval egy nem túl jól sikerült képet is elküldhetsz neki simán:D szal téged nem értelek. modnjuk őt sem h mért vette enniyre magára.:S de sztem a békesség kedvéért küld el neki,és akkor nem lesz gond:D
2009. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is volt már... gáz képet ne küld neki :D
2009. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de nem jogos a harag, ilyenért nem szabad haragudnia
2009. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez hülye?:S ezért haragudni omg !!
2009. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!