Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy osztálytársam akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztálytársam akibe szerelmes vagyok, hogyan kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
Elsősorban A fiúk hoz szólna a kérdésem!(Amúgy fiú vagyok!)

2012. ápr. 20. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, és kérdezd meg: van egy osztálytársam, akibe szerelmes vagyok?
2012. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát már megkérdezted! :O
2012. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
:D:D igen :D az első eléggé jól tükrözi hogy kicsit kevés információt adtál meg ahoz hogy válaszolni lehessen
2012. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
12 éves
2012. ápr. 20. 19:12
 5/5 tetris ***** válasza:

Drága Zalán! Mégis mit szeretnél tenni? Odamenni hozzá, feltárni az érzelmeidet? Nevetségessé tennéd magad, mivel 5 perc múlva már mindenki tudna a dologról. Pláne, ha még el is utasítana! Az lenne a nagy beégés! Szerintem meg az a lány már régóta tudja, hogy odavagy érte, hidd el a csajoknak erre nagyon jó radarjuk van. Vagyis, ha te is érdekelnéd őt, már rét adott volna jeleket, hogy közeledhetsz, mert fogadókész.

Talán próbáld meg óvatosan kipuhatolni, hogy vannak-e esélyeid nála. A dolog azért nagyon veszélyes, mert a 12 éves lányok már sokkal érettebbek, nőiesebbek, mint amennyire férfiasnak mondhatóak a 12 éves fiúk. Talán néhányszor nézz a szemébe, "véletlenül" lökd meg, vagy ilyesmi. A visszajelzésekből tudni fogod, hogy mire számíthatsz.

De talán az lenne a legjobb, ha nem csinálnál semmit.Az a gyanum, hogy esélyes egy kiadós leégés az osztály előtt. A többiek évekig ezzel cikiznének. Nem ér annyit az egész.

2012. ápr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!