Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hüvelygomba

Figyelt kérdés
Elég komoly hüvelyfertözésem van nem merem elmondani a páromnak. Folyton sexelni akar de mit mondjak neki miért nem? azt meg nemtudom mondani h gumival mert furcsálná.
2012. ápr. 20. 21:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Menj el sürgősen nőgyógyászhoz, mondd el a problémád ő írni fog neked rá kúpot. Nem tudom mennyi ideig kell a hüvelykúpot használni mert nem volt még hüvelygombám, de az tuti, hogy kúppal simán el ki lehet kezelni.


Párodnak mondd el őszintén, hogy sajnos hüvelygombád van, ha nem hisz neked akkor menjen el veled nyugodtan ő is nőgyógyászhoz.

2012. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem is értem...A párodat nem kezeli a doki? Mert így faján pin-pongozni foktok majd -.-
2012. ápr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
-fogtok-
2012. ápr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem ciki, ha elmondod neki, nálunk nőknél így is elég természetes, ha van, sajnos érzékenyek vagyunk odalenn.

Én is évi egyszer szenvedek tőle sajnos, van, hogy magától, van, hogy az antibiotikum miatt jön ki.

Nem árt párodat is kezelni, mert bár nincs tünete neki, így is ott van rajta.

Ha nem érti meg, akkor egy .... .

Canesten Combi csodákra képes!

2012. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!