Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti milyen gyakran veszekedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran veszekedtek a barátotokkal/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Amikor veszekedtek,akkor nagyon?Utána egyből kibékültök vagy több órán keresztül/több napon keresztül nem szóltok egymáshoz?Megviselnek téged a veszekedések?

Mi majdnem minden 2.-3.nap veszekszünk,de teljesen értelmetlen és apró dolgokon és úgy félek,hogy ettől megromlik a kapcsolatunk,mert nagyon szeretem..


2012. ápr. 21. 11:53
 1/10 étoile et lune ***** válasza:

Igen, a sok vita szétzúzhat egy kapcsolatot, főleg, ha valamelyikőtök arra jut, hogy nem építitek egymást, hanem romboljátok. Legyél Te az okosabb, néha add meg magad, főleg, ha csak apróságokon kaptok össze, vagy egyszerűen öleld át, csókold meg, és mondd, hogy ,,hagyjuk abba, nem akarod vele rosszban lenni."

Én amúgy sosem veszekszem a barátommal, mi a higgadtan megbeszélős típusok vagyunk, amiknek a végén összebújunk. (kop-kop-kop)

2012. ápr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 étoile et lune ***** válasza:
vele = veled****
2012. ápr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szoktam veszekedni a barátommal, de mi már rá kb fél óra múlva ki vagyunk békülve:)
2012. ápr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a "veszekedés" abból áll, hogy az egyikünket valamivel megbántja a másik, és ilyenkor csöndben, szomorúan beszélünk róla, hogy ez miért volt rossz, mi a baj, vagy mi volt a baj, bocsánatot kér a másik, és ő is rosszul érzi magát. Esetleg egy kis sírás is előfordul. Aztán vagy aznap, vagy legkésőbb holnapra el van felejtve a dolog.

Ez eddig 3szor fordult elő a több, mint egy éves kapcsolatunk során. De azt hozzátenném, hogy távkapcsolat, általában csak hétvégeken találkozunk, de minden nap beszélünk online. És egyébként nem csak a szerelmem, de az egyik legjobb barátom is, akivel bármit megbeszélhetek.

21/l és 24/f

2012. ápr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Diavolino44 ***** válasza:
Évi egy vita volt 2-3 napos mosolyszünettel, az adott új lendületet a kapcsolatnak. Az 5 év alatt egy darab veszekedés volt, amiatt lett végülis vége mert egyikünk sem engedett.
2012. ápr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem sűrűn. Hónapokig nem. Aztán történik valami butaság és összeveszünk. Először mind a ketten makacskodunk aztán kiabálás, elviharzás, utána szaladás, mindketten bocsánatot kérünk a másiktól és szépen kibékülünk. V a finomabb verzió, mikor kicsordul a könnyem és a barátom már nem is haragszik és próbál vigasztalni h nem komolyan mondta amit mondott és én is bocsánatot kérek.

A veszekedések építhetik is a kapcsolatot mert megtudjátok h mik a másik dilijei, hibái, de ha nagyon sűrűn és minden apróságon veszekedtek az már nem jó

2012. ápr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Eddig még soha nem veszekedtem a párommal. Az előzővel sem.


A legelsővel állandóan "kellett", mert szinte így érezte jól magát. Én annyira nem :) Ki is raktam.

2012. ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2 éve vagyunk együtt, és még soha nem veszekedtünk...
2012. ápr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
2 hosszú, komoly kapcsolatom volt eddig, egyikkel sem veszekedtünk. Ha már a kapcsolat első időszakában veszekedés van (első 1-2 év), azt megette a fene. Mindkét exemnél az utolsó időszakban adódtak feszültségek, mivel akkor kezdett döglődni a kapcsolat, de ingerültebb szóváltásoknál többre akkor sem került sor. Ordibálni, veszekedni a szó szoros értelmében hadd ne véleményezzem, melyik réteg szokott szerintem...
2012. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: Szerintem a veszekedés alatt nem csak az ordibálást kell érteni.. Én még egyszer sem ordibáltam a barátnőmmel a 7 hónap alatt, de már vagy négyszer volt, hogy megbántottuk egymást valamivel, most legutóbb ő engem. Én mindig bocsánatot kértem, miután megbántottam, és szörnyen éreztem magam, amíg jóvá nem tudtam tenni a dolgot. Én nem tudok rá megharagudni se, és ezt kicsit kihasználja azzal, hogy a végén még én vagyok a bűnös teljesen most is.. De nem fog tudni rávenni, hogy én kérjek bocsánatot tőle, mert hülye azért nem vagyok, tudom, hogy mikor hibázok én, és mikor nem. Szerintem a szerelemnek abból kell állnia, hogy a másik fél is beismeri a hülyeségeit, és próbál kompromisszumra jutni a másikkal. Ha mindig csak az egyik fél igazodik a másikhoz, akkor ott gond van a kémiával az egyik oldalon :/
2015. szept. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!