Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a barátnőmnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátnőmnek a születésnapjára? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
19 hónapja járunk. Jövőhéten lesz 16 éves és nincs ötletem hogy mit vegyek neki. Parfümöt,karkötőt,gyűrűt,plüsst,fotókollázst,közös fotókból készült könyvet stb. már kapott. Teljesen kifogytam az ötletekből! Segítsetek!
2009. jún. 20. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
nem muszály ajándékot venned neki.elviheted pl moziba is.
2009. jún. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19 hónap alatt ennyi mindent? :D szerintem elég lesz már egy szál vörös rózsa! De komolyan én nagyon szeretem a párom és feltételezem a barátnőd is téged, szóval én ha csak egy szál rózsát kapnék akkor is örülnék neki! Szerintem ne stresszelj ilyeneken, akármit kap örülni fog neki!
2009. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hmm nehéz kérdés:)Én a helyedben lehet valamilyen medált vennék neki amibe bele gravíroztatnék valami szép emléket..Esetleg szerintem az sem lenne rossz ötlet ,ha elvinnéd valahova vacsorázni megspékelnéd egy romantikus kis sétával aztán meg együtt töltenétek az egész estét én talán ezt az utobbit értékelném a legjobban:)
2009. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Töltsetek együtt egy szép romantikus estét-vacsi,séta,csillaglesés,stb:) + valami virág és meglesz élete egyik legszebb szülinapja :)
2009. jún. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is a vacsira voksolok! Egy jó romantikus hely kettesben!

De ha van hely és tudsz főzni te is meglepheted egy gyertyafényes vacsival!

2009. jún. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!