Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen nőt választ magának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nőt választ magának komoly kapcsolatra egy igazi rosszfiú?

Figyelt kérdés

Van egy mondás, valahogy úgy hangzik, hogy a fiúk olyan jókislányt keresnek, aki csak velük rosszalkodik.

Kérdés: egy olyan típusú pasi, aki fiatalon kiéli magát rendesen, csajozik, egyéjszakás kalandok stb, amikor esetleg eljut oda, hogy megállapodna, akkor pl. feleségnek választana egy olyan nőt, mint akikkel találkozott a bulizós évei alatt, hogy 2 koktél után kérés nélkül letérdelt elé vagy azért komoly kapcsolatnál egy "erkölcsösebb" lányt akar, aki azért nem adja oda magát 2 vodkanarancs után?


2012. ápr. 21. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, igazi rosszfiú olvas ilyen hülye kérdéseket? :D

Ez itt nem fog menni. Kérdezz meg egyet!

2012. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amelyikkel fizikai és szellemi vonzalma alakul ki.Szóval értelmetlen a kérdésed...
2012. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem rossz kérdés. Az jutott eszembe, hogy miért féltik az apák a lányaikat annyira? Mert emlékeznek arra, hogy ők maguk milyenek voltak fiatalon, és az ilyenektől féltik a lányukat.


Valószínűleg a második típusú lányt választják. Én is mertem olyat, aki végig próbálgatta a közelében levő összes jobb nőt, majd egy viszonylag jelentéktelen penészvirágot választott feleségnek. Az a biztos, nem fogják elszeretni tőle, meg az is hűségesebb lesz, mint egy kikapós menyecske.

2012. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
is mertem = ismertem
2012. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! lehet a rosszfiú kifejezést nem is kellett volna használni, valóban arra irányul a kérdés, hogy ha érzelmileg megérik egy pasi a komoly kapcsolatra, akkor választ-e vajon egy olyan típusú lányt, mint az a sok másik, akikkel fiatal évei során kiélte magát.
2012. ápr. 21. 20:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyat, akibe őszintén szerelmes.
2012. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem olyat választ, aki nem megy el rögtön vele haza. Hanem kicsit kéreti magát, mert ha rögtön elmegy vele abban semmi kihívás nincs és a többi férfivel is hamar ágyban köt ki.

Akit én ismerek, ő oda van értem, mert nem "fekszek meg" és ájulok el a hülyeségeitől. Tennie kell azért, hogy "megszerezzen" így később jobban értékel. :)

L20 - F29

2012. ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 FVG válasza:
Igazi nőt keres, aki nem hasonul az addigi nőivel. Nem könnyűvérű, kihívás egy férfinak. Elérhetetlen, és hűséges.
2012. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!