Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én 15, ő 24. ciki?

Figyelt kérdés
Nem az első hogy idősebb pasikkal ismerkedem, de ez kb egy éve van így. Nem volt arról szó hogy mi össze jönnénk csak hát észre vettem nagyon bír engem.. Már egy ideje ismerem, elsőnek látásra.. Mindig köszönt pedig nem is ismertem:D Aztán unokatesóm partyján ő is ott volt.. Aztán írt, és találkozni akar... Engem csak az érdekel ciki e ha mégis lenne valami...
2012. ápr. 22. 00:35
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, ciki.
2012. ápr. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:-/
2012. ápr. 22. 00:37
 3/9 anonim ***** válasza:
gáz van
2012. ápr. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
még nem ciki de ha elmész a randira az már ciki.sok lány úgy gondolja minél idősebb sráccal van annál inkább nagylány ő is ...de nem.a fiúnak viszont hízna a mája hogy csak füttyent egyet a tizenéves csitrik pedig szót fogadnak neki, a nagyfiúnak
2012. ápr. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki. Simán haladj a vonalon. Megdönt rendesen, neked vagy jó lesz vagy nem, te dicsekedsz vele, neked az jó. S majd jönnek azok az évek, amikor erre másképp gondolsz.
2012. ápr. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ciki.
2012. ápr. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ugromokus ***** válasza:
Tudod te hogy egy 24 evesnek nagyobb farka van mint egy 15eves korabelidnek, rongyosra fog kefelni teged.
2012. ápr. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyan mintha egy török próbálgatta volna a GoogleTranslate-et. Szerintem za lesz ciki ha majd magyar érettségin megbuksz ilyen szövegalkotási készséggel.
2012. ápr. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha csak barátkozni akar akkor OK. Aminek valljuk be nem sok esélye van :D Összejönni vele? Igen, "ciki". 18-19 éveseket keresgélj.
2012. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!