Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki ha lány vall szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha lány vall szerelmet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 19:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
nem ciki
2012. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%
Nem!
2012. ápr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Lin71 ***** válasza:
100%

Az attól függ.

Így a vakvilágba bele megmondani, hogy a Te esetedben az-e, jó kérdés.

Attól is függ, hány éves vagy, de ne felejtsük el: a férfiak hódítók, imádják ezt.

Miért is akarnánk elrontani az örömüket? :)

Had udvaroljon, gondolom a hímeknek sincs ellenére. :)

2012. ápr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%

Kedves Lin71

A férfiak nevében mondom, hogy öröm lenne ilyen lánnyal találkozni :D nem fenékik tejfel a hódítás sem, ráadásul nem mindig értelmezhetőek a nők által leadott jelek, szóval valami segítség nem árt :P

2012. ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%

Igen, a férfiak azt mondják, hogy az az álmuk, hogy egy nő szerelmet valljon, vagy ő kezdeményezzen. És ehhez elképzelik az álomnőt, akit szívesen meghódítanának, de ezt a strapát megspórolná nekik a lány.

Aztán odamegy hozzájuk egy nagy darab, pattanásos, ronda nő, és azt sem tudják hova meneküljenek.

Jeleket persze adhat a nő, de a hódítás nem az ő feladata. Kényelmes dolog ez a férfinak, de biztos hamar lecserélné az ilyen nőt egy olyanra, akiért ő küzdött meg.

De a kérdés nem elég konkrét. Már egy párkapcsolatról van szó, vagy még csak ismerkedtek. Nem mindegy.

2012. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
ismerkedés
2012. ápr. 13. 19:58
 7/28 anonim ***** válasza:
72%
Nem ciki, hanem cuki <3
2012. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%

Én, mint az ellenkező nem tagja úgy vélem: nem Sőt néha még jobb is. Nem feltétlenül lehet érteni ezeket a női jeleket.

Az első lány, aki "elvileg" szerelmes volt belém, csak akkor mondta el az érzéseit, igaz, hogy én elmondtam neki, de ő meg már mással járt, akibe nem volt szerelmes. Utána találkoztunk és azt mondta én vagyok neki az Ő. Na, de mégis vele maradt! Most szánalomból mondta nekem, vagy szánalomból maradt vele, hogy ne bántsa meg. Kérdem én miért nem mondta meg kerek perec, hogy nem. Széttörte a szívem. A második lány meg akinek próbáltam udvarolni, ő meg igaz, hogy nem járt senkivel, de várt rá, hogy megszólítsa az akit kinézett magának. ÁÁÁÁ!!!

Ezét nem járt velem.

Higgyétek el, hamar belefárad az ember az ilyenbe, ráadásul egy éven belül.

Eléggé kikészített. Tehát szerintem jobb, ha értelmesen megbeszélik ezeket az egyének. Lehet, hogy én vagyok a dinka, de azért a konkrét jelküldés sokat segít nekünk is.

2012. ápr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
72%

sajnálom szegény férfiakat, mikor megvan a kiszemelt lány, közbe meg nem tud neki udvarolni, mert a lány vagy nem veszi észre, vagy nem akarja észrevenni.

az én pasimat, ha mondhatjuk úgy, én szedtem fel. egy netes társkeresőn bolyongtam poénból, hogy ismerősöket keresek :) erre megláttam a pasit, és tudtam, hogy ő kell nekem, az enyém lesz. nem volt ellenére az ismerkedés :)

végülis annyit megmondhatsz a fiúnak, hogy nagyon kedveled, és jófejnek tartod, és hogy ha ő is úgy gondolja, lehetne több is, stb. hány éves vagy?

2012. ápr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
16
2012. ápr. 14. 10:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!