Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki barátja vagyok! De mér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki barátja vagyok! De mér?

Figyelt kérdés
Középiskolás vagyok. És az összes lánynak csak a barátja vagyok.. elmondanak nekem mindent, ölelgetjük egymást meg minden, de egyik sem gondolt még soha sem arra és nem is tudna hogy legyen köztünk több mint barátság. Ez szép meg minden, csak egy idő után már nagyon idegesítő amikor csak a barátjuk tudsz lenni... :) Vajon miért lehet ez, vagy hogy lehetne változtatni a dolgon? :DD
2012. ápr. 22. 00:40
 1/5 anonim ***** válasza:

mert egy gyáva nyuszi vagy.

de ezt te is tudod pontosan.

pontosan tudod,hogy mikor így megölelnek,már csak a poén kedvéért is meg kellene csókolnod a csajt.

2012. ápr. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe!!!! :D

Az öreg megmondja ;)

http://www.youtube.com/watch?v=l_QhX2vtaWo

2012. ápr. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Félénk egyáltalán nem vagyok, mert beszoktam náluk próbálkozni és akkor jön a szokásos hülye duma... :D


2. Nincs is miről szó... :D megkaptam a helyes választ :DD

2012. ápr. 22. 01:04
 4/5 anonim ***** válasza:
sajna hülyék a nők, a jófiúk ideje meg lejárt sajnos vagy szerencsére :D
2012. ápr. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

még valszinű fiatalok vagytok, a lányok is meg te is..ilyenkor még nincs kialakult értékrendjük, a legtöbb a kis menő fiúkra bukik, akik természetesen nem menőek, nem tudom hogy próbálkozol be..elhivod talira valamelyiket vagy hogy?

24 L

2012. ápr. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!