Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kérlek lássatok el tanácsokkal...

Kérlek lássatok el tanácsokkal, hogyan lehetnék a társaság középpontja, akivel mindenki szívesen barátkozik és beszélget meg sok barátja van?

Figyelt kérdés
Van egy olyan problémám, hogy akármit csinálok azt veszem észre, hogy nem vagyok egy szimpatikus ember mások számára, én próbálok barátkozni, mindenkivel kedves lenni, de sajnos nem megy a kapcsolatok kialakítása. Nehezen találom meg a közös hangot más emberekkel, pedig nagyon próbálkozok, de csak felszínes beszélgetésekig jutok. Akik ismernek azt mondják rendes vagyok. De ha pl leülök az osztályban senki nem ül le mellém, ha csoportos feladat van senki nem akar velem lenni. Nem vagyok csúnya, se más hátránnyal nem rendelkezek, átlagos vagyok. Hiába próbálok beszélgetni, nem tudok kialakítani barátságokat, még haverságokat sem.
2011. nov. 25. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyél nyitott, nagyszájú és korrekt. Mesélj vicces vicceket és ennyi.
2011. nov. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem is pont így volt, mikor még iskolás voltam. Végül rájöttem jobb, ha nem is próbálkozom annál rosszabb. Szerintem egyszerűen arról van szó, hogy nem a te embereiddel vagy összezárva. Olyanokkal próbálj barátkozni akiknek az ízlése, stílusa, véleménye stb hasonlít a tiédre.Én pl egy presszóban találtam meg a barátaimat.(Velem egyidősek jártak oda).Ott népszerű is lettem, amíg az iskolában a kutya se szólt hozzám,amit már nem is bánok.
2011. nov. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Legyél terhes.
2011. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak emberek akik első ránézésre is unszimpatikusak,még akkor is ha maga az ember rendes..

Van akinek egyenesen visszataszító ha megpróbál úgy viselkedni mint a szomszéd haver,csak azért mert jófej akar lenni..Inkább szánalmas..

Ha az első benyomás rossz akkor lehet jófej,lehetsz kedves,akkor sem leszel a középpontban..

Ha nincs kisugárzásod, ha nincs az a + amire mások felfigyelnek akkor szürke kis egér maradsz..Ezen nem lehet változtatni..

2011. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sziszke19 válasza:
100%

Szia!


Talán épp az a baj,hogy mindenkinek szimpatikus akarsz lenni,azonban ilyen nem létezik.


Saját magadat kell igazán megismerned (jó és rossz tulajdonságaidat, saját korlátaidat,azon dolgokat felfedezni amik téged szórakoztatnak)

Kérdésed alapján azt feltételezem,hogy ezeket eddig elmulasztottad.


Tudod mit olyan baráti közösséget próbálj kialakítani azután miután megismerted önmagad akik hozzád hasonlóak a többi emberrel légy csupán csak kedves ez a kulcs,a figyelmesség minden embernek jól esik és keresni fogják a társaságod.


U.I: Légy őszinte magaddal és fogadd el olyannak amilyen vagy nem akarj megváltozni senkiért sem.

2011. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mcgalagony17 válasza:
Szia! Ismerem a helyzetedet, én sem voltam soha népszerű az osztályközösségekben. Beletelt pár évbe, hogy megtanuljam ezen túltenni magam-, mivel változtatni nem tudtam rajta, ha úgy nem kellek, ahogy vagyok, akkor ne kelljek sehogy se-, és rájöttem, hogy osztályon kívül is lehet barátokat keresni. Így a középiskola utolsó évében lettek igaz barátnőim. Hidd el, ha megpróbálsz teljesen új környezetekben ismerkedni, sikered lesz! 19/L
2013. márc. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!