Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem az egyik kollégám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem az egyik kollégám gyönyörűen belém szeretett. Van olyan opció hogy ez megváltozzon de megmaradjunk mint barátok? Hogyan érjem el hogy ne szeressen?

Figyelt kérdés

Tudom naív vagyok meg hülye is hogy belementem a játékba és idáig jutottunk.

Nekem élet társam van közös lakással, neki most született gyerkőce.


2012. ápr. 22. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Akarsz tőle valamit,vagy sem?
2012. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindent de semmit! tudom hogy részemről ez csak vágy. nagy vagyok már ahhoz hogy játszadozzam, nem azért építettem idáig az életem a párommal hogy megcsaljam vagy csak így vége legyen, egy hülyeség miatt.
2012. ápr. 22. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Munkahelyi szerelem :)ami általában barátságként indul. Van hogy engednek a felek a vágynak, de néha ellen kell állni a kísértésnek (család, gyerekek)

Bár bizti a másik fél is kapoot félreérthető jeleket flörtöt...

2012. jún. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény? Megtudtátok beszélni?
2012. jún. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!