Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit gondoltok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok, mit esznek rajta?

Figyelt kérdés
Van a suliban egy srác,és kb. minden csaj oda van érte. Pedig egyáltalán nem nagy szám. Magas ugyan,de tök sovány hozzá, bár a lányok szerint olyan helyes ksi pofikája van,de semmi izom,tök vékony a gyerek. Ja és leszrja a sulit, semmit nem tanul,nem jegyzetel,ellóg az órákról,ha benn is van,akkor is csak hülyéskedik,aztán persze mégis egész jó jegyei vannak,csalással vagy én nem tudom hogy,de megoldja valahogy. Elég idegesítő,hogy néha jobb jegyeket szerez,mint akik tisztességesen részt vesznek az órákon. Ez meg csak zavarja a többieket,és szinte a suli összes lányával kavar. Na meg elég utálatos,és néha nagyon bunkó tud lenni,meg olyan nyámnyila sunyi alak, fel nem fogom,mit esznek rajta.

2012. ápr. 22. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos sokan szeretik az ilyen nyomingereket. Szerintem jól lehet egy ilyen sráccal menőzni, és ez sajnos sokaknak fontos... :(

15/l

2012. ápr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen korban még a menözés a lényeg náluk, ezért lógnak egy ilyen agyatlannal.
2012. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tuti meleg. azokon lógnak a csajok. nálunk is volt olyan srác, aki mindig a csajok utánfutója volt ...
2012. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy azért vannak oda érte a lányok, mert intelligens és érdekes ember?

Lehet, hogy azért vannak jó jegyei, mert jó a felfogóképessége, tudod nem az a lényeg, mennyit görnyedsz a tankönyvek felett, hanem, h hogyan rendszerezed a hallott/olvasott infókat. Az meg észt sajnos nem egyenlően osztják.

Attól még, hogy valaki magas és nem kimondottan izmos, lehet vonzó, mondjuk mert szép az arca, kifejező a tekintete.

Van egy olyan érzésem, hogy csak azért mondod, hogy nyámnyila és sunyi, meg nem nagy szám, mert féltékeny vagy rá.

Ha ennyien odáig vannak tőle, szerintem igenis tud valamit az a gyerek, amit te nem, mert egy irigy kis kockás görcs vagy.

2012. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*az meg észt = az észt meg
2012. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az irigység sem szebb tulajdonság
2012. ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ez a laza stílos bejön a csajoknak!
2012. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!