Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek egyes férfiak túlleni azon, akit egyszer szerettek? Miért képtelenek továbblépni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok férfi ismerősöm sopánkodik a múlton, és azon, hogy szeretett valakit, és hogy mást már nem fog tudni soha! Gyakran 5-10 évig is ezen sírnak!

Miért képtelenek ezek az emberek lezárni azt a korszakot, és felfedezni azt, hogy igen is vannak még értékes nők ezen a világon? És igen is képes egy ember egy csalódás után újra szeretni!

Velem 2 éve történt meg, hogy az a férfi, akit nagyon szerettem átvert és én otthagytam, azóta sem keresett. 3-4 hónapig szomorú voltam és depis, aztán újból ismerkedtem, azóta 2 nagyszerű embert is megismertem, az egyikbe bele is szerettem, 1 éve a párom! Miért várjak olyanra, aki nem érdemli meg?? Ettől függetlenül ugyanúgy megdobban a szívem, ha eszembejut, de lezártam magamban azt a korszakot!

A jelenlegi barátomnal nagyon jó és bensőséges a kapcsolatunk, nagyon szeretjük egymást, már kaptam tőle lakáskulcsot, gyakran meglep valami kis dologgal, ha megbánt akkor duplán kiengesztel stb... Nyáron költözünk ki külföldre együtt. Mondhatni tökéletes minden, mégis néha eszébe jut az exe, akivel 5 évig volt együtt, és tudom még mindig nem zárta le 100%-osan. Miért van ez így??


2012. jan. 12. 22:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nehéz elhinni, hogy egy Férfinak lehetnek érzései, ugye?
2012. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nekem is vannak:$
2012. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerintem a férfiaknak sokkal mélyebb érzéseik vannak! Csak nem merik kimutatni! De miért kell éveken keresztül egy lányon sírni? Agyban dől el minden, ha nem szedtem volna össze magam és nem határoztam volna el, hogy már pedig túl leszek az előzőn és szerelmes leszek újra, akkor nem is tartanék most itt. Miért jó éveken keresztül úgy élni, hogy azon sírtok, ami már elmúlt?
2012. jan. 12. 22:21
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a te sírásod, de mi a gondod ezzel?
2012. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az a gond ezzel, hogy gyakran, mikor megismerkedtem egy pasival, kiderült pár héten belül, hogy lelki sérült.... és már unjuk az ilyeneket. Mert akkor ne ismerkedjenek, keressenek egy szexpartnert. Vagy próbálják meg igazán a kapcsolatot és ne sírjanak az előzőn, főleg ne az aktuális jelöltnek...
2012. jan. 12. 22:23
 6/17 Macs1209 ***** válasza:

Nagyon általánosítasz, mint itt minden kérdés.


Én nem sírtam, csak 1 nő után (de annak oka volt, nem

szándékozom részletesebben kifejteni), de az élet megy

tovább... leültem pár hónapig pihenni, mert úgy voltam

vele, hogy minek valaki, akit ha megszeretsz, elveszíted.

Aztán megint volt valaki... Ennyi... Túl lehet rajta

jutni.

2012. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor te egy ellenpélda vagy:) Ez a helyes hozzáállás. Nekem nagyon sok fájdalmat okozott a kapcsolatunk elején a barátom azzal, hogy emlegette az exet, és azt mondta soha nem lesz túl rajta (ekkor még nem voltunk együtt hivatalosan). Mostmár minden más, szerelmes belém, de nagyon ritkán még akadnak apróbb dolgok, amik hozzá fűzik, és nekem rosszul esnek..
2012. jan. 12. 22:28
 8/17 anonim ***** válasza:
Ugyanezt nők is el tudják játszani. Emberi dolog, van aki nem teszi túl magát az előzőn, van aki igen. Honnan veszed, hogy a párod még az exe után "sír"? Ahogy leírod, ennek sok konkrét jele nincs, szóval szerintem a probléma leginkább a te fejedben létezik csak.
2012. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az exem úgy túllépett rajtam, mint a kutyaszaron szokás a fűben. :)
2012. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Macs1209 ***** válasza:

Ex egyszeri eset, hogy beszélünk róluk, hisz érdekel, hogy mi az előélete, és van-e visszamenőleg veszélyforrás valamilyen szinten.

Viszont ex többszöri emlegetése az exhez való visszaküldést vonja maga után.

2012. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!