Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetném vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza az életem egyetlen értelmét?

Figyelt kérdés
Több, mint 3éve együtt vagyunk a barátnőmmel. Sokat vitatkoztunk, veszekedtünk, ezekre még a szülők is rátettek később egy lapáttal. Szakítottunk is már számtalanszor,aztán összejöttünk azzal az indokkal, hogy nem bírunk egymás nélkül élni, változtatunk a dolgokon. Most már egy hete véglegesen szakított velem a barátnőm. Tegnap majdnem sikerült öngyilkosnak lennem, az utolsó pillanatban gondoltam meg magam, hogy akkor már soha többé nem láthatom őt. Mindenképpen vissza akarom hódítani, de ő azt mondja, hogy befejezte végleg. Csütörtök óta nem csináltam szó szerint semmit, csak rá gondoltam, és próbálkozom. Bármire képes lennék érte. Még ő is szeret engem.
2012. ápr. 22. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg bármire képes lennél, akkor ezt ne csak mond hanem legyél is! remélem érted mire gondolok. Nem az öngyilkosságra, olyan dologra ami felnyitja a szemét hogy te szereted öt. Lehet hogy ezt egyetlen cselekedettel be tudod bizonyitani neki de lehet hogy kellenek hozzá hetek, hónapok, talán évek is. Ha tényleg ennyire szereted akkor legyél hozzá hűséges és ne keress másik barátnöt magadnak. Ne Add Fel!!!
2012. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem fogom soha feladni, nem tudom más lányra nézni. Neki szerettem volna jót azzal, hogy vonat elé ugrom, hogy ne zaklassam többet. De nem mertem megtenni, féltem, és csak arra gondoltam, hogy szükségem van rá.
2012. ápr. 22. 16:06
 3/9 A kérdező kommentje:
Vettem neki virágot, naponta borotválkozom, elmentem fodrászhoz, (ezeket ezelőtt sokkal ritkábban tettem meg) rengeteg mindennel próbálok a kedvébe járni, és be szeretném bizonyítani tettekkel, hogy szeretem, de eddig mindig elhajtott.
2012. ápr. 22. 16:09
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Őszintén te járnál olyannal,akinek öngyilkos gondolatai és hajlamai vannak?Na ugye hogy nem....
2012. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha őszintén szeretném, akkor igen, és mindent megtennék azért, hogy vigyázzak rá, és ne jusson ilyen az eszébe.
2012. ápr. 22. 16:18
 6/9 anonim ***** válasza:
én is szeretném visszaszerezni már 2 hónapja az exemet és egyszerűen volt h minden nap ráírtam meg ilyenek..de nem tudom visszaszerezni egyszerűen..:(
2012. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
lehet, hogy az lesz nálunk is. bár ö állítólag még szeret, úgyhogy bízom abban, hogy majd egyszer hiányozni fogok neki.
2012. ápr. 22. 18:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzet : )

Az első és legfontosabb, hogy ne fuss utána, azzal csak elüldözöd. Adj neki időd, tudom, minél hamarabb szeretnéd, de idő kell csak, és rendben lesz. Persze bunkózni nem kell vele, de nem is kell loholni, mint egy pincsikutya.

2012. ápr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak úgy érdekességképp leírom, hogy mit történt azóta velem. Szakítottunk véglegesen, azóta kitomboltam magam nyáron, és azóta is élvezem a szingli életet, a szabadságot, rengeteget bulizom, társasági ember lett belőlem, ismerkedem. Aki ilyen cipőben jár, annak azt tudom ajánlani, hogy ne keseredjen el, lesz még ezer "élete értelme".
2012. dec. 7. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!