Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még olyan fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan fiúk, akiknél az intelligencia együtt jár a jó kinézettel anélkül, hogy a kettő megléte miatt az illető teljesen elszállna magától?

Figyelt kérdés
Kivételek persze mindig lehetnek, ezt én nem is vitatom, csak én nem nagyon találkoztam még ilyenekkel.
2012. ápr. 22. 17:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én intelligens vagyok és csúnya, szóval nem tudok elszállni sehová.
2012. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, léteznek - persze kevesen. Viszont nekik hasonló kvalitású lánykára van igényük.
2012. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 lila nyuszi ***** válasza:
Léteznek, de úgyse azokba szeretnek bele akik megérdemelnék őket.
2012. ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy úgyse azokba szeretnek bele, akik megérdemelnék őket? Ha már intelligensek, akkor csak van jó értékítéletük. :)
2012. ápr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én intelligens vagyok efelől nincs kétségem bár hogy ez miben nyilvánul meg... Sajnos nem a szorgalmas tanulásban vagy ilyesmi. Inkább amolyan elvont elme vagyok de ez nem gondolnám hogy rossz. Inkább csak homlok egyenest más a gondolkodásom mint az emberek kb 90%-nak . Persze társasági ember vagyok és bár nincs meg a "társaságom" azért eljárok szórakozni elég gyakran. Ami nem mindig élvezetes mert hülyékkel vagyok általában körül véve (például ,"életcélom hogy találjak egy melót MINDEGY milyen csak legyen kessss beb*szni pénteken meg cigire").

Öööö a szépség meg relatív , bár én nem teljesen vagyok megelégedve magammal -néha sírni tudnék :D - de valamiért minden lánynak tetszem csak egy két kivétel van akiknek nem de ők vagy utálnak vagy tényleg nem vagyok az esetük. És nem vagyok nagyképű de tényleg egyedi arcom van. Meg egy pár éve eddzek már úgyhogy elég izmos vagyok bár ilyen téren tényleg nem vagyok megelégedve.

Egyébként cseles ez a kérdés mert erre nem lehet úgy válaszolni hogy ne tűnj valamennyire nagyképűnek :D

2012. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
És bizony el is buktál rajta. :D
2012. ápr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ja amúgy 18/f . Nincs barátnőm ,nem is volt még normális kapcsolatom, bár tény hogy kb egy éve vagyok ilyen státuszban azelőtt nem sok lány nézett rám. Max fura vagy érdekes voltam nekik. Aztán mentek az olyanok után akiknek már van kocsijuk meg borostájuk :D

Amúgy minden vágyam egy normális barátnő , esetleg szerelem bár ezt nem lehet erőltetni. Annyi hülye csaj van... Vagy szépek és k*rvák vagy csúnyák és kedvesek.

Nem igaz hogy tényleg ilyen kevés normális lány van...

2012. ápr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Őszintén? És olyan, akinek ne legyen emellett nagy igénye, hogy a legjobb nőt szerezze meg a világon és még a kellő önbizalma is meglegyen? Létezik igen, kora-20-évesben és 30 éves korában fog rájönni, hogy eddig nem úgy élte az életét, amire lehetősége volt és akkor fog elszállni. A másik, hogy a 20-as évei elején éli ki magát és 30-ra nyugszik meg, de addigra már sok lesz a sötét múlt mögötte. Ez így működik, ilyen az élet. :)


23F

2012. ápr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hmmm utolsó hát ezt a kis elméletet meg honnan vetted ?
2012. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mi számít intelligenciának, illetve "jó kinézet"-nek?


Szeretek gondolkodni különféle dolgokon, és van is egyéni, kialakult véleményem, világnézetem. Nem tudom, hogy ez "magas" intelligenciára utalna-e.


A külsőmeg meg még nehezebb megítélnem. Ápolt vagyok, 178 cm/72 kg, karakteres arcom van és nem vagyok ráfeküdve mindenféle divathullámra, szóval eléggé átlagosan öltözködöm.


Most akkor mi van? :)

2012. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!