Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy önző fiúba vagyok szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy önző fiúba vagyok szerelmes, aki megszabja hogy kivel állhatok szóba és kivel nem. (Folytatás lenn) Mit tegyek sztetek?

Figyelt kérdés
Egyszer már együtt voltunk, akkor nem volt jó vele. Feszélyezve éreztem magam, bunkó módon viselkedett, ilyen kis "apró bunkóságokat" szólt be mindig. Mondhatni meg akartam neki felelni. Végül elhagytam. Most újra együtt akar velem lenni, de nem tudom mit tegyek. Úgy érzem mintha a csicskája lennék. Ennek ellenére mégis bele vagyok zúgva. Mit tegyek szerintetek? Az lenne a legjobb ha elfelejteném, de nem megy.
2012. ápr. 22. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha az eszeddel látod, hogy nem megy, és nem volt jó vele, akkor bizony szakítsd meg vele a kapcsolatot és felejtsd el.
2012. ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó volt vele? Ha nem, akkor tanulj a hibádból.
2012. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Voltam hasonló esetben, lépj ki belőle amilyen gyorsan tudsz!ha az eszed és a szíved nem ugyanazt gondolja,az már nem jó!sokkal boldogabb lehetsz mással! ne hagyd magad!
2012. ápr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :) Énis így vélekedem ahogy Ti. Olyan rossz ahogy manipulálni próbál... K*csögösködik, aztán meg írja h így meg úgy szeret és nem akar elveszíteni. Csak hát nagyon nem tesz érte h én ezt érezzem is, szóval... Tehát megpróbálok túllépni rajta.
2012. ápr. 26. 19:34
 5/5 anonim válasza:
60%
Szerintem bableves.. attól lehet fingani is és amikor fingottál már előtte és nem olt le és nem köcsögösködik és nem néz a csicskájának miután fingottál akkor tényleg szeret tégedet.
2016. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!