Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, mit csináljak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mit csináljak! Hogy kérdezzem meg? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe szerelmes vagyok és a legjobb barátom (aki szintén fiú) megkérdezte tőle, hogy szerelmes-e belém, és, hogy járna-e velem, és ő mindkettőre "igen"-nel felelt.

Már 3 éve vagyunk barátok, és most Decemberben kezdtünk el "kavarni", és nem tudom, hogy mikor és, hogyan kérdezzem meg. Jövőhét szombaton (28-án) mindketten elmegyünk egy közös túrára a barátainkkal. Ami 3 napos lesz, és olyankor mindenki a szokásosnál is lazább. És nem tudom, hogy ott kérdezzem meg, vagy csütörtökön mert olyankor is találkozunk, esetleg neten? Mert ma is megakartam kérdezni mert együtt mentünk ki a barátainkkal a Margitszigetre. De annyira lebénultam mikor odajutottam, hogy nem mertem megkérdezni, nem jött ki hang a számon. Pedig tudtam, hogy nem fogok pofára esni de akkor is. Ti ilyenkor mit csinálnátok?

Normális válaszokat várok. Előre is köszönöm ^^



2012. ápr. 22. 15:18
 1/2 Liaz válasza:

Szerintem vagy csinálj úgy mint aki nem tud semmit, csigázd fel és majd ő lép ;) vagy ha tényleg szereted és jól megvagytok akkor mindenképp a "buli" előtt beszélj vele, mert ha bulin mindenki lazább lesz akkor ő is és lehet, hogy nem gondolja olyan komolyan azt amit mond mintha előtte mondaná. Nem tudom érted-e. Én is hasonló helyzetben vagyok csak én nem voltam ilyen szerencsés pár hete :) Sok sikert és ha tényleg akarod akkor tedd oda magad, biztasd és lássa, hogy ez nem rossz és jó lenne együtt! Szerintem próbáld meg ;)


19/F

2012. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D

Szerintem is ez lesz, hogy előtte.

2012. ápr. 22. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!