Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan jogosan sértődöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan jogosan sértődött meg és egy bunkó vagyok?

Figyelt kérdés

kb 2 hónapja ismerkedek egy sráccal, eleinte csak interneten beszélgettünk, de múlt héten találkoztunk is. Nagyon szimpatikus srácnak tűnt így elsőre. Megbeszéltük, hogy fogunk még találkozni, ismerkedünk utána meg majd alakul a dolog.


Tudni kell, hogy nekem mindig az a problémám, hogy utálom ha valaki rám van tapadva, és nem hagy levegőt egy kapcsolatban, ha nincs időm magamra, barátaimra. 1x találkoztunk de ő már a közös jövőt tervezgeti, be akarja osztani a hétvégémet, hogy mikor mit csinálunk, hova megyünk. Nekem már most az agyamra megy, nem is merek bele gondolni hogy mi lesz később(bár ezt mindenképp megbeszélem vele legközelebb)


Úgy volt, hogy most hétvégén találkozunk, de én tegnap dolgoztam, neki meg családi megjelenése volt este így nem tudtunk találkozni. Mivel tegnap nem volt időm ma tanulni akartam, mert nemsokára érettségi, aztán hívogatott egész délután, hogy végeztem-e, jöhet-e, mert már hiányzok neki meg ilyenek. Fel volt háborodva, hogy a tanulás fontosabb mint ő. És igen jelen helyzetben fontosabb is.


Van értemle folytatni a sráccal ami még jóformán el sem kezdődött, mikor már most kiborít egy találkozás után, vagy várjak még?19L


2012. ápr. 22. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehetett sok nője eddig. Beszélj vele, ha hülye marad, dobd.
2012. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is utálom ha nem kapok levegőt, nem hinném, hogy bunkóság lenne.
2012. ápr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy az érettségiig nemigen érsz rá. Ha megvár, jó. Ha nem, ne sajnáld.
2012. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld megbeszélni vele,ha nem változik a dolog akkor írj nekem egy privát üzenetet:D

De ha elmondod neki és van valami ami lötyög a fejében akkor tiszteletben tartja és változtat.

2012. ápr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bántalmazók szokták így sürgetni az elköteleződést.
2012. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha már most azon agyalsz, hogy mi lenne ha vége lenne annak ami el sem kezdődött, akkor azt már hagyd is. Nem lesz értelme belemenni. Ha már most látod és tapasztalod a valószínű jövőbeli problémákat, és tudod, hogy ez Neked így jó, akkor valószínűleg egy olyan kapcsolatba kezdenél bele, ami számodra gonddal lesz tele. Szerintem hagyd szegényt. És valószínűleg nem volt sok barátnője, de szerintem kevesen is állnak hozzá közel, mármint úgy igazán közel. Ezért próbál jól feltűnni, hogy hátha végre szeretni fogja valaki. Valószínűleg nincs tisztában azzal, hogy ezzel elront mindent. Ha érdekel még valami nyugodtan írj üzenetet. Szia.
2012. ápr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!