Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párodnál alszol, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párodnál alszol, mit csinálsz, ha hamarabb felkelsz? Vagy ez hogy dől el, hogy mikor keltek fel?

Figyelt kérdés

Persze, ha másnap nincs időhöz kötött program, és nem laktok együtt.

Mindig hamarabb felkelek, mint a barátom, de visszaaludni már nem tudok, ő meg nem bír még felkelni. Itthon ezzel nincs semmi probléma, de náluk mit csinálhatnék?


2012. ápr. 22. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
találd fel magad! csinálj a párodnak reggelit pl :)
2012. ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elmész fürdeni, csinálsz neki reggelit, olvasol ha nagyon unatkozol..
2012. ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Találd fel magad! Mondjuk rajzolj egy f@szt a szájához, amíg alszik.
2012. ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

háát..ez nálunk úgy megy h én pokoli sz@r alvó vagyok amit a barátnőm élvez...

Mindig simogatom amíg nem alszik el, mert kb hajnali 1, fél 2 nél előbb nem alszok, és én már rég fent vok mikor ő még nem!

Én már 7 kor fent vagyok mikor ő még csak álmodik, addig általában összedobok reggelit, akár náluk vagyunk akár nálunk.

2012. ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Eddig még csak egyszer ébredtem előbb, mint ő. Hát olvadozom a boldogságtól, gyönyörködöm benne, puhán hozzábújok és csak úgy csukott szemmel fekszem, érezgetem az illatát... Általában ő ébred előbb, nem tudom mit csinál... mindig arra ébredek, hogy néz (esetleg simogat) vagy hogy megpuszil vagy szorosan átölel, rám mosolyog, összebújunk... 17/L
2012. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
nézem ahogy alszik :)
2012. ápr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mi mindig délután kelünk fel, addigra az anyukája többfogásos ebédet csinál, úgyhogy a reggelinek nem sok értelme lenne. Hogy nem unjátok meg nézegetni a másikat órákon át?

Ha én átölelném, vagy simogatnám, arra felkelne, morogna, hogy hadd aludjon még. Csak nekem van ilyen lehetetlen barátom?!

2012. ápr. 22. 22:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Húha, a barátod aztán nagyon szeret aludni.. Én nem unnám meg órákon át se, sőt egy életen át se nézni, ahogy alszik :)
2012. ápr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, minden ember elküldene a f.szba ha az álmából vered fel.
2012. ápr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk én vagyok az éjszakai bagoly, tehát én vagyok az, aki később alszik el, de viszont én is kelek később.

Elvétve volt már (talán 2-3-szor), hogy én keltem előbb, olyankor vagy gépezek, vagy leviszem a kutyát, esetleg elbattyogok péksütiért.

Aztán sajnos, ha elkezdek unatkozni, akkor elkezdem piszkálgatni :).

Akkor tudatosult bennem ez a rossz szokásom, mikor ő említette, addig fel sem tűnt, de tényleg olyankor, bár nem szánt szándékkal, de addig birizgálom (odabújdosok, közben forgolódok, nyomkodom az arcát :D), míg nem reagál.

Ezért jó, hogy én kelek később, így csak elvétve kell átélnie ezt a "horrort" :D.

L/25

2012. ápr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!