Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, hogy az első szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy az első szerelem mindig véget ér, de sosem múlik el?

Figyelt kérdés
Az első (igazi) szerelmet nem könnyű lezárni magunkban/ tovább lépni, sok helyről ez "folyik" és tényleg így van... 3 éve nem sikerül, tényleg mindenhogy próbáltam. Még most is úgy érzem, hogy napról-napra jobban szeretem és hogy soha nem múlik el/ nem is akarom, hogy elmúljon. Tapasztalatok? Van akinek az első szerelem az utolsó is?
2012. ápr. 22. 23:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
sztem nem így van, lehet én nem tudok szeretni, de egy 4 éves kapcsolatot is szinte azonnal elfelejtettem 21L
2012. ápr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy óriási ökörség! Ezt csak és kizárólag egy az első szerelem emlékébe foggal-körömmel kapaszkodó, elkeseredett egyén találhatta ki.

Az első szerelem véget ért és el is múlt-nálam legalábbis.

2012. ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

azért nem tudod elfelejteni mert nem akarod, ahogy írtad is

minek kínzod magad? gondold már át, semmi értelme

így akarod leélni fiatal éveidet hogy sopánkodsz az exen és siránkozol? minden nap jobban szereted? persze

énis épp most szakítottam az elsővel, 4 évig voltunk együtt, nem akarom így felfogni mint te mert ez egy marhaság

nyitott vagyok új dolgok felé, már eltelt 3 hónap


de igazából hiába írtam ezt le szerintem, ha 3 év alatt még nem jöttél rá, mekkora marhaság nem akarni elengedni

2012. ápr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hülyeség úgy, ahogy van.
2012. ápr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
3 év az azért rengeteg. Én most az első szerelemből vagyok kint fél lábbal de még van egy dobásom lehet összejön, 3 évig voltunk együtt jóban rosszban egyaránt. Egy jó darabig tuti a padlón lennék de nem évekig. Próbáld magad túltenni rajta gondolom neki nem kellett 3 hónap se és már egy másik karjaiban vigyorog teli szájjal!
2012. ápr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A napról-napra jobban szeretem azért is baromság mert már 3 éve szakítottatok. Te csak egy emléket szeretsz és megideologizálod a kapcsolatot. Gondolom, ábrándos tekintettel fekszel az ágyadon elképzelve, hogy a srác rád mosolyog stbstb..
2012. ápr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
"Gondolom, ábrándos tekintettel fekszel az ágyadon elképzelve, hogy a srác rád mosolyog stbstb.." - igen, általában. És nem csak elképzelem... minden nap látom/összefutunk.. a szomszédomban dolgozik és elkerülhetetlen.. és ahogy néz, köszön...
2012. ápr. 22. 23:29
 8/21 anonim ***** válasza:
Valóban elkerülhetetlen lenne vagy csak TE nem akarod elkerülni?
2012. ápr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Általában akkor megyek el itthonról, mikor ő jön (máskor nem mehetek-busz...) és összetalálkozunk és akkor érek haza, mikor ő kint sörözik a bolt előtt, amit van hogy fél óráig, van, hogy 4 órán át csinál.. szóval az se megoldás, hogy később menjek haza. És hát pont az ablakommal szemben van a pad és úgy szeretem nézni... egyébként kerülöm a találkozást. Olyankor nem megyek a boltba, se sehová, csak ha halaszthatatlan. Télen 4 hónapig nem láttam.. akkor is iszonyatosan hiányzott/(hiányzik!!!!).
2012. ápr. 22. 23:41
 10/21 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha nyitnál más pasik felé és nem az exedet fikszíroznád mikor csak lehetőséged van rá?

Ha nem hagyod, hogy elfelejtsd nem fogod- abban azonban biztos vagyok, hogy a pasi úszott..

2012. ápr. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!