Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első csóknál szerintetek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csóknál szerintetek ki kezdeményezzen, és mennyi idő elteltével?

Figyelt kérdés
én a fiú vagyok, és a lány már "nem kezdő"...

2012. ápr. 19. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
A fiú kezdeményezzen. Akkor amikor akar...
2012. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de egy lány mennyi idő után van felkészülve rá, általában? nem szeretném Tőle megkérdezni :D...
2012. ápr. 19. 17:54
 3/10 anonim ***** válasza:
1. randi végén?
2012. ápr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem akarok "túl gyors" lenni...nem akarok semmit siettetni...NEM AKAROM ŐT ELÜLDÖZNI MAGAMTÓL!!!
2012. ápr. 19. 17:57
 5/10 anonim válasza:
100%
én jártam egy fiúval nemrég szakítottunk.. az volt hogy mindig mondta hogy majd holnap megcsókollak.. ez nagyon irritáló. aztánsose csókolt meg. beszari! én azt szeretem ha hirtelen megcsókolnak és szenvedélyesen:D mondjuk épp beszélgettek és elcsendesültök aztán szemébe nézel közeledsz közeledsz ésbumm:D nem jó erre ráfeszülni csak spontán:)
2012. ápr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
utolsó!lány voltam:)
2012. ápr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát....gondoltam h lány vagy, me irtad h fiúval szakitottál :D de azért kössz szépen a választ!!
2012. ápr. 20. 16:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Én pont tegnap voltam így. Megjegyzem lány vagyok. Nem történt meg. Pedig minden jel meg volt arra, hogy megtörténjen. Régen 1x elutasítottam a fiút, de rájöttem, hogy mégis érzek iránta valamit és tegnap randiztunk. Hiába vártam rá, nem történt meg. Remélem a következő másképp fog végződni...

17/L

2012. ápr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

kössz a válaszokat, de a többi válasz már nem érdekel :((

szakitott vlem a csaj :(((((

2012. ápr. 20. 19:54
 10/10 anonim ***** válasza:
miért szakított? végül is megcsókoltad?
2012. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!