Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kiderülne, hogy az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne, hogy az új párod megfogadta, hogy házasságig vár a szexszel, mit tennél?

Figyelt kérdés

Ha úgy éreznéd, ő az igazi, nagyon szereted. Várnál rá, vagy szakítanál?

(Azért kérdezem, mert én magam is szeretnék várni a szexszel, amíg meg nem házasodom, és még nem volt barátom, így nem tudom, majd milyen reakcióra számíthatok) 16/L


2012. ápr. 22. 23:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
15%

16 évesen már a házasságnál tartasz?

Hová fajul még ez a világ?

2012. ápr. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 kiflitolvaj ***** válasza:
74%
WTF??? És akkor mit csináltok, ha a lagzi után derül ki, hogy milyen sz@r a szex?
2012. ápr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%

és hogy tervezed? szerintem is szép gondolat, de mégiscsak kivitelezhetetlen


manapság a gazdasági helyzet miatt a házasság már nem olyan mint régen, vagy a mesékben, ugye egymásra találtok isten színe előtt összeházasodtok és nászút. ma a házasság arról szól, hogy méregetitek egymást 1-2 évig és ha stabil az anyagi helyzet akkor jöhet a házasság :)

16 vagy ezért nem hiszem, hogy tudod mi ennek a lényege, de később ha nem a szüleid tartanak el és munkáért könyörögsz az 5 fölösleges diplomáddal, majd rá jössz, hogy ez az egész nem így működik, és a szex lesz a legkissebb dolog ami miatt aggódsz

2012. ápr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Panda Péter ***** válasza:
74%
én nem várnék rá. szerintem a szex egy olyan dolog, amit "ki kell próbálni" a házasság előtt. ugyanis ha nem működik jól, az még egy egyébként jó kapcsolatot is ki tud csinálni.
2012. ápr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 kiflitolvaj ***** válasza:
74%
De 16 évesen szerintem sem kell feltétlenül ilyeneken gondolkodni. Tanulj inkább:)
2012. ápr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem hülyeség házasságig várni... váratod pár hónapot az oké de senki nem fog addig várni rád... felejtsd el ezt a jókeresztény dumát, főleg ha szar lesz vele a szex... akkor mit fogsz csinálni?
2012. ápr. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
38%

Egyes fenti véleményekkel szemben én azt vallom, hogy a szex csak akkor nem tud működni két fél között, ha emberi tényezők akadályozzák (leszámítva persze ha valaki valami betegség miatt akadályozott az illető a szexben), például a két fél lelkileg nincsen összhangban stb, akkor a szex esetében előfordulhat, hogy nem élvezik. Ezek viszont olyan dolgok, amiket egy józan ítélőképességű ember már a szex előtt is meg tud állapítani, ha megvizsgálja a kapcsolatot. Ezért nincs benne olyan rizikó, hogy a házasság után majd meglepődik az ember.. csak akkor, ha meggondolatlan és olyan emberrel köti össze az életét, aki nem hozzá való.


Viszont a mai világban, elsősorban a fiúk - férfiak a házasságig várást szinte egyáltalán nem tudják elfogadni. Sokkal erősebb a vágy annál, hogy ki tudjanak várni. Ezt a dolgot csak olyan ember fogja elfogadni, aki tényleg szeret Téged és komolyan gondolja.

2012. ápr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

hagyuk már ezt, nem azt mondom hogy dugasd meg magad akárkivel, akármikor, de a sex egy természetes dolog ami ráadásul hatalmas örömet okoz

ne vond meg magadtól az örömöt, de ez a te életed

ez kb. olyan mint mondjuk ki szeretnéd próbálni a bunjee-jumpingot, rád van kötve a kötél, ott állsz a híd szélén ugrásra készen de te akkor is vársz

mind a kettő a maga módján örömet okoz, de mind a kettőnek meg vannak a veszélyei

2012. ápr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%
könyörgöm egy nőről beszélünk.. nő?! lány... hogy az istenbe tudna most/később megfontolt döntést hozni egy olyan lény akinek a konyhában van a helye?
2012. ápr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Ez elég sajnálatos dolog, hogy sokan így gondolják. Mármint az én helyzetemben. :) De aki tényleg szeretni fog, az ki tudja várni ezt az időt! :) Szerintem megéri várni.
2012. ápr. 23. 00:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!