Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok, ha barátnőtök házasságig nem szeretne szexelni?

Figyelt kérdés
Csak mert igy érzi jónak. Kitartanátok mellette vagy dobnátok?
2012. febr. 27. 18:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ tényleg szeretem e.
2012. febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
nekem 8, ha lenne nőm és ha ez neki jól esne vagy jobban bízna bennem a kapcsolatban..felőlem... simán kibírnám nem dobnám az tuti.
2012. febr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
21%
nem lenne tovább a barátnőm.
2012. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
egy pár hónap múlva szerintem legalább annyira fogja kívánni mint te, ha párszor olyan helyzetbe hozod, tehát ha nagyon akarod kivédhető a dolog. emiatt nem kell dobnod.
2012. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Nos nem azért szakítanék vele, mert nem bírom ki szex nélkül, hanem eleve nem járnék olyan lánnyal, akinek ilyen a személyisége. Na nem azért, hogy bármi bajom lenne vele, csak engem abszolút nem vonz. Kihasználni meg nem akarom, mert nincs rá szükségem, és különben sem lenne értelme :)
2012. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem szólnék semmit, azonnal elvenném.
2012. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%

Egy ilyen "neveltetés fanatista" helyett lazán találok 2 másikat, aki normális, és "kipróbálhatom", mielőtt elkötelezem magam.


Szóval pánik szerűen, és röhögve dobnám.

2012. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
Feleségül venném, aztán rojtosra dugnám.
2012. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Sürgetném, hogy menjen férjhez mielőbb! :-DD
2012. febr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Én lányként mondom, hogy butaság. Ha végiggondolom a kapcsolatunkat a barátommal, a szex fontos szerepet játszott benne. Ha kezdtünk elhidegülni egymástól, újból összehozott, kikapcsolt, összekapcsolt, ha összevesztünk, kibékített. Számomra fontos a szex a párommal, mert imádom. Kívánom minden porcikáját, és el sem tudom képzelni, hogy ott vagyok mellette, és évekig nem érünk egymáshoz úgy, hogy tényleg teljesen egymáséi vagyunk.
2012. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!