Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzzem meg anyumat erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg anyumat erről?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyok együtt a barátommal, minden rendben van. Egy a gond hogy messze lakunk egymástól. Én 15 vagyok, ő 18. Eddig minden alkalommal ő jött, itt is alszik mindig. Az utolsó alkalommal megkérdezte apumtól hogy nyáron elmehetnék-e hozzá. És apum mondta hogy igen, semmi akadálya. Anyutól még nem kérdeztem meg. Nagyon félt engem, félek hogy nem fog elengedni. Hogyan üljek le vele megbeszélni? Hogy kezdjek neki?
2009. jún. 21. 16:52
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ha nem engedi, mit tegyek?
2009. jún. 21. 16:53
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne abból indúlj ki, hogy nem engedi meg.

Ha apud azt mondta igen azért csak valamennyit nyom a latba a szava.

Miért nem ültök le 3-an ezt megbeszélni?

Vagy akár 4-en?

2009. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Apu-anyu-te családi beszélgetés. Ha apud tényleg megengedné, lerendezi anyudat. Azért azt vedd bele, h 18 éves srác, ha vele alszol, nem csak aludni fogtok...


18F

2009. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mitől félt anyukád?

A sráctól?...... vagy egyéb más okok miatt.

2009. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
sztem próbáld meg úgy hogy mindkét szülőd ott van. Ketten próbáljátok rábeszélni. Ha nem sikreül, megkéred apukádat hogy ő is beszéljen anyukáddal (egy kicsivel később) hátha őrá hallgat...
2009. jún. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Csak a szokásos, hogy majd Pesten a Keletibe megfognak a cigányok meg stb stb.

Nem a sráctól félt, bírják egymást.

2009. jún. 21. 17:04
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

17:02 v.ok, én a srác helyébe elbeszélgetnék anyukáddal.

Ilyenekről hogy ne félcsen vigyáz rád, stb.

Egyébként lefeküdtél már ezzel a sráccal? Vagy szűz vagy?

......... mert lehet hogy attól félt anyukád hogy megteszitek ott náluk.

2009. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen már lefeküdtünk, de anya tud róla. Megbeszéltem vele előtte hogy felkészültem meg ilyenek...
2009. jún. 21. 17:06
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
beszéld meg a barátoddal,hogy együtt menjetek!előtte menjen fel hozzád,és elmész vele!Meg vissza is!apud meg majd megbeszéli anyuddal!!
2009. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ma este megcsinálom!!! Majd megírom mi lett! Szurkoljatok!
2009. jún. 21. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!