Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki elmúlt 16, és még nem volt semmilyen kapcsolata?

Figyelt kérdés

Voltatok már szerelmesek?

Szerintetek miért nem volt eddig semmi?

Köszönöm a válaszokat.


2012. ápr. 23. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van. Voltam, többször is. Mert olyanok tetszettek, akiknek én nem jöttem be, én meg olyanoknak tetszettek, akik nekem nem jöttek be.
2012. ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én.

Voltam, egy osztálytársamba, de neki más tetszett..

Azt még előre leírom, hogy nem vagyok ronda. Átlagos vagyok, arcra is és alakra is.

Szerintem azért nem volt, mert elég csendes vagyok, nem oldódok könnyen (ha sikerül, akkor már nem vagyok olyan csendes) és ez annyira nem előny ha párkapcsolatot akarsz.

De én nem is nagyon törekszem, mert szerintem ráérek:)

Volt aki bepróbálkozott, de mondom, nekem nem olyan fontos hogy olyannak jöjjek össze aki nekem nem szimpatikus)

2012. ápr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan én még csak 15 és fél vagyok, de szintén nem volt még senkim. Hogy szerintem miért nem? Azt veszem észre magamon, hogy ha feltűnik, hogy valakinek tetszek távolságtartó leszek és próbálom ezt az érzést elvenni belőle irántam(mégha esetleg előtte nekem is tetszett volna egy kicsit). Nem tudom miért csinálom ezt, pedig már nagyon vágyom egy párkapcsolatra.
2012. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket!
2012. ápr. 23. 19:48
 5/6 anonim ***** válasza:

lehetett volna de túl fiatal volt,mostmár nem is tetszik..Meg most egy lány kéne akinek van fiuja és 100km-erre van tőlem xd..


16/F

2012. ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én most lányokat kérdeztem, de nem baj. Viszont szerintem azt a lányt gyorsan verd i a fejedből, mert ha még elérhető is lenne, 100 km szerintem túl nagy táv egy kapcsolathoz és úgyis megcsalás lesz a vége.
2012. ápr. 24. 05:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!