Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elrontottam/elrontottuk, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam/elrontottuk, mi lenne ezentúl a helyes?

Figyelt kérdés

Barátomnak(lány) megmondtam, hogy többet szeretnék mint barátság. Ő azonban erre nem is gondolt sosem, eléggé furcsa lett a helyzet köztünk, ameddig ismét nem kérdeztem rá, hiszen egyértelműen nem mert a szemembe mondani, hogy nem akar tőlem többet ,mint barátság. Ez több mint egy hete volt, azóta nem beszélünk, köszönni sem igazán. Elnézést kért tőlem, bevallotta ő hibázott, csak nekem nagyon rosszul esik, hogy nem merte elárulni egy az egyben és csak halasztotta a dolgot. Én nem bírom ezek után elfogadni CSAK barátnak. Akkor vagy több , vagy semmi. Vélemény?

17 / F


2012. ápr. 23. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel és mond meg neki,hogy nem szeretnél vele rosszban lenni,ennyi!
2012. ápr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva engem nem izgat , hogy rosszba vagyunk !
2012. ápr. 23. 18:20
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor jó barát vagy
2012. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én voltam az a fiú talán , aki hozzá a legközölebb állt ! Nem túlzok, így volt. És ezért esik annyira rosszul, hogy végig csak húzta a mézesmadzagot előttem, 1 hónapon keresztül, mikor ő tudta nagyon jól, hogy semmi sem lesz, csak gyáva volt !
2012. ápr. 24. 15:34
 5/9 anonim ***** válasza:
smárold le és boldogság van haver :D
2012. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
looser
2012. ápr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, a csajok ilyenek, nem mondják meg nyíltan, hogy a terhükre vagy, inkább kerülik a témát, vagy egyszerűen le se sz.rnak. Ezt észre kell venni, és nem erőltetni a dolgot.

Havercsajnak meg sosem szabad elkezdeni udvarolni, mert arra rámegy a barátság is.

2012. ápr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gábor?
2012. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

na én nem Gábor vagyok, sorry!

ezt a lány barátságos dolgot én tudtam előre, úgy próbáltam meg, hogy mindent vagy semmit.

2012. ápr. 25. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!