Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok dönteni. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni. Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt ismertem meg egy nálam 4 évvel idősebb lányt. Együtt vizsgáztunk, beszélgettünk, nevettünk, jól éreztük magunkat. Aztán több hét kihagyás után újra beszélgettünk facebookon, és elhívtam egy közös sportolásra, amire igent mondott. (Persze kicsit elfoglalt és abban maradtunk, hogy ő fog írni mikor). Most találkoznánk másodszorra. És abban reménykedem hogy szépen fokozatosan kialakul köztünk valami, a korkülönbség ellenére is. (Nem tudom h

zavarja-e őt)


Ma pedig egy idegen, de nagyon szimpatikus, velem egykorú lány jelölt be, és beszélgettünk majdnem 1 órát. Vele is szívesen ismerkedem mert nem közömbös számomra, ráadásul konkrétan a tudtomra adta, hogy tetszem neki. Nem tudok mi süket ki ebből.


A problémám az, hogy nem tudom mit tegyek. Nagyon imponáló a "rajongása", mondhatni szívesen lennék a párja, de itt van a 4 évvel idősebb lány is, akivel többet beszéltem, és számomra ő a best of minden szempontból. De nem tudom, hogy miként tekint ő rám.. Csak egy barátra vagy esetleg többre. Mert azt vettem észre, hogy tényleg jókat beszélgetünk és most hogy tudnánk találkozni, ezzel elindulhat talán valami..


Köszönöm a válaszaitokat!


19/F


2012. ápr. 23. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Talán a másik best of hölgyet meg kéne interviewolni, mik az érzései irányodban és akkor tudnál dönteni.
2012. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azért nem akarom ezzel a kérdéssel letámadni. Valamikor az írásbelim után lenne a tali, csak hát az még olyan messze van. :/
2012. ápr. 23. 19:50
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ideig nyugodtan találkozhatsz velük párhuzamosan... Amíg még nincs semmi komoly. De két három randi után döntsd el melyik érdekel és a másiknak add ki az útját, mert több embert szédíteni egyszerre nem szép dolog.
2012. ápr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen igazad van. Csak ha a velem egykorúval találkozok, nem tudnék megfeledkezni a másikról. Ráadásul ha még sokszor is taliznék vele amig a másikkal nem sportolok..

Mindebben az a poén, hogy még nem volt barátnőm, errerögtön adott 2 ember.. :)

2012. ápr. 23. 20:01
 5/13 A kérdező kommentje:
Régebben nem mondott semmit egy beülős talira, most pedig beleegyezett egy közös sportolásba. Bárhogy is alakul, laza maradok és nem görcsök rá.
2012. ápr. 25. 09:19
 6/13 A kérdező kommentje:
De nagyon össze szeretnék jönni az idősebbikkel. :/
2012. ápr. 25. 09:22
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia! Régen nem mondott semmit a beülős talira??? Ez azért nem jó jel, nem gondolod? Adott valami olyan jelet, amiből úgy gondolod, hogy férfiként tekint Rád, és nem barát, vagy haverként???

A másik lány, pedig konkrétan közölte Veled, hogy tetszel neki, és Neked sem közömbös.. ha nem közömbös, akkor lehet, hogy inkább őt kéne előtérbe helyezned. Ezzel nem azt mondom, hogy passzold a másikat, csak ha annyira nem keresi a társaságodat, akkor sanszos, hogy nem akar semmit.... szerintem sajnálom, ha a válasz nem volt a szívednek a legmegfelelőbb...

2012. ápr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
amikor először találkoztunk személyesen, akkor sokat beszélgettünk, nevettünk, és olyasmire is emlékszem, hogy csavargatta a haját. aztán 3-4-szer chateltünk utána és ott is kb egy órákat szoktunk beszélgetni, ugyanúgy nevetni, viccelődni, és tulajdonképpen azért sem tudom eldönteni, mi a helyzet, mert ő is érdeklődik irántam, kérdez, és ennek örülök is.. Szóval egyenrangú a beszélgetésünk.
2012. ápr. 25. 10:56
 9/13 A kérdező kommentje:
és nem, egyáltalán nem reagált arra a beülésre, és úgy voltam vele hogy inkább nem is említem meg újra egy darabig.. Lehet, hogy csak azért nem írt erre semmit, mert ülni egy asztalnál, beszélgetni, az először kínos lehet neki (bevallom nekem is, de bevállaltam volna) Sportolásnál ugye pedig nem érezzük magunkat feszélyezve..
2012. ápr. 25. 10:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Érdekes... lehet tetszel neki,de a korkülönbség zavarja, erre még nem gondoltál? Lehet ilyen szituáció is, mindenesetre én tényleg azt javaslom, hogy a korod béli lányt ne hanyagold...^^
2012. ápr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!