Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tudja megfogni a csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tudja megfogni a csinos nőket, a szerencsétlen, nyúlbéla pasikban?

Figyelt kérdés
Nem egyszer feltűnt már, hogy az utcán kézenfogva sétálnak fullos csajok, igazi szerencsétlen kinézetű pasikkal. Olyan példa is akad, hogy egy nagyon jó kinézetű nő, dobta a jól kereső, normális vonzó pasiját egy szerencsétlen flótás, igénytelen, nyúlbéláért. Mi a vonzó pl: egy olyan férfiba aki kövér, rendezetlen zsíros hajú, szemüveges, folyik a nyála, rohadnak a fogai. És még csak azt se lehet mondani hogy a pénzükért vannak velük a jó csajok, mert látszik rajtuk hogy csórók.

2012. ápr. 23. 22:38
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom kérdező, de te egy beképzelt f*sznak tünsz.Lehet, hogy az a férfi nem olyan felszines mint egyesek, lehet intelligens.Vegyünk például egy nagyon okos fizikust például, aki nagyon kreativ és sokat foglalkozik a tudománnyal, de nem jár a ruhák után, lehet gyámoltalan és esetlen a járása, félénk a viselkedése de egy nagyon rendes, szeretetreméltó ember.Egyes nőknek ennél több nem is kell.Nem mindenki utazik felszines,izomagyúakra, van aki a felszinen tovább lát és a tartalmat nézi.
2012. ápr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
20%
pénz, nagy pöts, sajnos nekem mindenből kicsi van
2012. ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
30%
Kedves kettővel előttem válaszoló. A fizikusok nevében, unom már h mindig mi vagyunk a nagy kockák... A fizikusok java nem ápolatlan v rosszul öltözködő, személyiségre meg közelében sincs annak amilyennek a legtöbb leírás mutatja (mint pl. most tied). Nálunk inkább jellemző a radikális gondolkodás és extrémebb külső. Ha valakiket le akarsz írni, legyenek inkább azok az informatikusok és programozók, ne mi!
2012. ápr. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
utcsó, ezt teszi a Big Bang Theory a megítélésetekkel :P
2012. ápr. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Jól van, elnézést kérek a fizikusoktól, nekem most igy Einstein jutott eszembe, a nagy hajával.Igazad van, az infosók között is akad jópár rendezetlen emberke.
2012. ápr. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Az informatikusok és programozók nevében kikérem magunknak!


Szóljuk le a könyvelőket! :D

2012. ápr. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Fizikus ne OFFolj! Ez nem a kérdéshez tartozik!
2012. ápr. 30. 10:10
 28/39 anonim ***** válasza:
Einstein kb. az utolsó, akit én a félénk, rendes és szeretetreméltó jelzőkkel illetnék :D
2012. ápr. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

Miért igénytelen a szemüveg te igénytelen?

Elég retardált lehetsz, ha neked a szemüveges ember=igénytelen, ápolatlan.

2012. máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Nem tudom kedves kerdezo, de egyet sikerult kideritened:

A csunya emberek meg igenytelenek is, ugy latszik naluk nem tema, ha valakinek budos a szaja, testszaga van meg egyebek, hat ez van.

A lenyeg viszont, h ok nem felszinesek!:)

2012. máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!