Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan,30 feletti férfi, aki egy magas, csinos nőben nem csak a szexpartner lehetőséget látja?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam már társkeresőn, de nem találtam olyan férfit, aki tényleg komoly kapcsolatot szeretne. Úgy érzem inkább hátrány, ha egy nő jól néz ki, főleg ha magas is.
2012. márc. 28. 14:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
72%
31f 190 magas.sportos..es nem sexhianyos .mint egyesek..
2012. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
26%
Nekem nemigen kell más a nőktől szexet kivéve. 31/F
2012. márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
83%
ebben a korban mar tudhatod hogy minden ember mas es hogy a kej az egy szukseglet. szerintem eggyertelmuen letezik csak a tarskereso nem az olyan embereket vonzza. tobb mint valoszinu hogy hasonlo ferfiakat barati korokben fogsz inkabb megismerni, netan szakmai-uzleti korokben.
2012. márc. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
50%
Talán igényesebb helyeken,vagy társkeresőn kell keresgélni...
2012. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
83%

#6-os te mit olvasol?

Társkeresőn tényleg nem sokra mész.

Én is csak vadászni rártam fel.

Azért kíváncsi lennék kedves kérdező, egy ilyen kérdés után mennyi levél megy a privátodra.

Bár a félénk de kedves pasik itt sem nagyon mernek írni privátot, azért én megpróbálnám :)

36/ 190

2012. márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok: arra akartam célozni,hogy ha valakinek ilyen problémája van,és normális 30-as pasit keres,és van egy kis esze,az nem egy ilyen fórumban fogja megkérdezni,ahova javarészt 20év alattiak járnak...főleg ebben a kategóriában..
2012. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
83%

Hála istennek nem vagyok még 30 felett, de én kifejezetten szeretem a magas és csinos nőket. Hozzá kell tennem, hogy én is elég magas vagyok. És elmondom Neked, hogy Te Vagy az a kategória, akit inkább komoly kapcsolatra terveznék egy alacsonyabb nőhöz képest.


Amiben hátrányod lehet, hogy a magyar férfiak nagy része nem annyira magas és ha valóban szoborszépségű Vagy, akkor félnek közeledni a normálisak, és csak a hiénák maradnak. Sajnos ilyen ez, próbálkozz szórakozóhelyeken, vagy sporteseményeken, ott egyből ki fognak a pasik szúrni és a tökösek úgyis odamennek majd ismerkedni Hozzád.

2012. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Bocs, de nekem ezt pont egy 35 éves férfi tanácsolta, aki rendszeresen szokta használni az oldalt. :)))

Szerinte itt több a normális pasi, mint a társkeresőkön.

2012. márc. 28. 15:41
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Igaza volt!

35F

2012. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
76%

Hogyne létezni,de azt értsd meg a szex az alap,mert előbb megnézzük,hogy milyen a csajjal szexelni,ha jó vele akkor lehet tovább menni,amíg nem derül ki addig bármi lehet,de előbb a szexnek kell passzolni meg az igényeknek.

De ezt meg kell érteni,hogy előbb a szexnek kell működni,mert ha az nem akkor semmi értelme az egésznek,el se kell kezdeni.

Én hasonló nőt keresek mint te,csinos dekoratív.

2012. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!