Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy valódiak az érzéseitek? Aki ráér segíthetne! Többi lent

Figyelt kérdés

Persze tudom ez mindenkinél egyéni, és nem igazán lehet meghatározni.. de azért mégis :)

Egy volt barátomról van szó akivel akkor egy 4évet voltunk boldogan együtt.. mégis vége lett. viszont megint egymásra találtunk..Mégis honnan tudjam h nem csak a múlt emlékei vannak bennem.. nem csak naiv gondolatok, h mi össetartozunk.. mert azt tudjuk h lényegesen egyszerűbb ebbe belemenni mint új embereket megismerni és újrakezdeni az egészet. Tudom, hogy szeretem, amióta megismertem az életem része, és szeretjük egymást... csak bennem van, hogy mivan ha csak azért mert:amit fent leírtam.

Mit gondoltok? hogyan rakjam tisztába az érzéseimet, ötletek? vagy kérdések amiket feltehetnék magamnak és a válasz után tiszta kép lenne...Köszi a segítséget:)


2012. ápr. 24. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te magad megválaszoltad azzal, hogy felhoztad ezt a lehetöséget.
2012. ápr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
??
2012. ápr. 24. 09:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak azért akarsz belemenni, mert tudod milyen volt vele és tudod, hogy egyszerübb lenne, mint valaki újat keresni.


Te magad leírtad a lényeget.

2012. ápr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igy ezt el olvasva énis v.színű hogy azt mondanám, hogy csak a múlt miatt stb. felejtsem el és lépjek tovább. de úgy érezzük, hogy mintha megtaláltuk volna a másik felünket, amióta ismerjük egymást..össze tartozunk..7év alatt nem sikerült elszakadni egymástól..ez csak jelent vmit..(azóta volt már mindkettőnket másik kapcsolata)
2012. ápr. 24. 10:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet te másképp gondolkodsz, de nálam a szakítás = elszakadás egymástól....
2012. ápr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
értem.. köszi..:) akkor Te nem igazán tudtál nekem segíteni:(
2012. ápr. 24. 10:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát tudok erre példát és ellenpéldát is. Pl a rokonaim már olyan 14 éve együtt vannak,de többször szakítottak.Volt, hogy 1 évig távol voltak,volt más kapcsolatuk,végül újra összejöttek és összeházasodtak.Lett két gyerek is. Igazából azért jöttek össze így külső szemmel újra, mert akit találtak a szakítás után maguknak, az rosszabb volt.(de simán találhattak volna egymásnál jobbat is).Csakhát házasodni akartak,családotalapítani stb. Nagy különbségek vannak köztük,a családjaik nem fogadják el őket stb...Nem felhőtlenül boldogok..


Aztán olyat is tudok,akik olyan 8 évet húztak le egymással,szakítás,újra egymásratalálás. Végül nem lett belőle házasság meg semmi se és végleg szakítottak. A nő 1,5éven belül hozzáment máshoz,gyereket szült. Ő sem felhőtlenül boldog.


Én nem hiszek abban, hogy 4-5évekig együtt legyek valakivel házasság nélkül, kivéve ha 15 évesen jöttünk össze.De ilyen 22 felett már tényleg kell tudni, hogy van-e közös jövőtök,együttélés,családalapítás,közös érdekek,azonos értékrendek...Ezeken gondolkozz el.


Mennyi idősek vagytok?

2012. ápr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
14voltam mikor össze jöttünk.. 4év van köztünk. Most 20 vagyok! És igen eltudom képzelni a jövőmet, és ő is velem... csak tudod azóta már azért változtunk.. úgy gondolom hogy nyílt őszinte kommunikáció az alapja egy jó kapcsolatnak. és ez működik köztünk..csak mégis félek, mi van ha helytelen a döntés. nálunk is az a szitu, hogy addig mig külön nem tudnunk költözni az kb 3év..addig nehézskes és kevésbé felhőtlen lenne a kapcsink, mert a szülők nem feltétlen értenek egyet a dolgokkal. igaz nem vagyunk már gyerekek, de addig amig velük élünk van beleszólásuk a dolgokba. és ettől félünk, hogy ez tönkre tenné az egészet ami köztünk van, és annyira elegünk lenne hogy inkább elszakadnánk ismét egymsától és akkor már lehetetlen lenne együtt leélni az életünket. viszont egymás nélkül sem igazán megy. nem akarjuk elengedni egymást. Tehát ez kb se veled se nélküled..ilyenkor mivan? :)
2012. ápr. 24. 11:55
 9/10 anonim válasza:
Szerintem ha egy pasi nem éli ki magát fiatal korában akkor 30-40 között akarja "behozni" én azt mondom (két házassággal a hátam mögött-egyik 7 év a második 3 hónap volt, most boldog házasságban élek 5 éve, 37 éves vagyok, tehát van némi tapasztalatom) szép a korán jött szerelem, de azt gondolom nem tarthat monogámiában örökké mint a mesében. Ha 10 évvel idősebbek lennétek azt mondanám, tapasztaltatok már, és láttátok mind a ketten, hogy nem egyszerű a másik felünket megtalálni és ha úgy érzitek minden jó akkor nem kell agyalni ezen együtt kell maradni. De nagyon fiatalok vagytok, most kell élvezni minden pillanatot ismerkedni, majd néhány év múlva ráértek elköteleződni.
2012. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

Igen mi is így gondoljuk.. csak tudod 16évesen is ezt mondtuk h túl korai. most 20-24 évesen is túl korai.. kicsit olyan mintha soha nem jönne el a mi időnk? akkor meg miért nem tudunk egymás nélkül meglenni? :(

2012. ápr. 26. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!