Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két nőt szeretek. Döntenem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karika48 kérdése:

Két nőt szeretek. Döntenem kellett. A párom mellett döntöttem, de nem tudom helyesen döntöttem-e? Nagyon hiányzik! Főleg a szex. Lehetek még boldog? Segíthetne vki elfelejteni (? )

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy üveg Jack DanielsXD
2011. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az csak átmenetileg ..legfeljebb.
2011. máj. 5. 21:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az a hajó már elment de ki tudja ússz utána ha úgy érzed rossz fele mész
2011. máj. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

warum? :érdekes! Ugyanezeket a szavakat "használta" a Drága,velem kapcsolatban. "Ez a hajó már elment"

Jelenthet ez vmit?

2011. máj. 5. 22:25
 5/10 anonim válasza:
100%
Lehetsz boldog,de ha szereted a másikat,akkor miért nem őt választottad?De ha ő is azt írta,hogy ez a hajó már elment,akkor ő már tudta azt,hogy te nem fogsz kilépni a jelenlegi kapcsolatodból.Ha rossz egy kapcsolat,akkor inkább lépni kell,mert ezzel a másik is sérül.De ha a jelenlegi kapcsolatod nem a legjobb,tuti jönni fog valaki,aki ezeket az érzéseket újra elő hozza benned.És akkor kell okosan döntened.
2011. máj. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen idős vagy?
2011. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ha ezeket a szavakat használta akkor csalódott hogy nem őt választottad, mert ő szeret. Szerintem ha gyorsan reagálsz akkor még egy kis csellel megfoghatod (pl kicsit húzod az agyát míg kitalálod hogy mi legyen) De okosan hogy nehogy észrevegye az "asszony"
2011. máj. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem lehet egyszerre két nőt szeretni. Úgyhogy csak találd ki, hogy valójában melyiküket szereted?

(szerintem egyiket sem, de mindegy)

2011. máj. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha szeretsz valakit,akkor nem érzel más iránt is szerelmet szerintem.Egyet értek az előző válaszolóval,talán egyik sem az igazi.
2011. máj. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

még csak 48,de 38-nak érzem magam.

Terveid vannak velem?

2011. máj. 8. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!