Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a probléma velem?

Figyelt kérdés

A párommal már jó ideje együtt vagyunk. Egy éve.

És életem legboldogabb éve volt ez.

Úgy érzem megtaláltam benne az igazit.

Rengetegen törték már össze a szívem, és bár ő is azt mondja hogy én vagyok neki az igazi, úgy érzi, és sosem hagyna el, én még is állandóan ezen parázok, hogy "jajj mi lesz velem ha elhagy".

Pedig mi mindig mondja h mennyire szeret, és hgy örökké velem lesz.

Ezeken ellenére én mindig ezen félek amit idézőjelben leírtam..

Mit kellene tennem? Segítsetek kérlek !



2012. ápr. 24. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
ez szerintem mindenkiben benne van ha ár több éve is együtt vannak! felesleges erre gondolni, nehogy bevonzd ezt a dolgot ráérsz majd akkor aggódni ha ott vagy h megtörtént, mert ki tudjamég h alakul, lehet te hagyod el,soha nemtudhatod! élvezd ki amíg boldog vagy, ne parázz feleslegesen
2012. ápr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pontosan ezért fog elhagyni, ha így viselkedsz.

Nem csípem Csernust, mert szerintem csak egy exdrogos kókler, de azt hiszem, ő írt könyvet a kapcsolatfüggőségről.

2012. ápr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!