Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány a suliban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány a suliban. Hogy tudnék közelebb kerülni hozzá?

Figyelt kérdés

Nem tudom innen mennyi segitséget kaphatok de gondoltam megpróbálom.

Na szóval, a lány 2 évvel kisebb nálam,nem ismerem csak a suliban szünetekben szoktam látni de sajnos ritkán van egymáshoz közeli termekben óránk.Ő is szokott nézni engem,én is őt,de nem tudom hogyan kerülhetnék közelebb hozzá.Ritka amikor nem az osztálytársaival van.

Várom a NORMÁLIS válaszokat.Előre is köszönöm.


2012. ápr. 24. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Állítólag ha odamész hozzá, csökken kettőtök között a távolság, így közelebb is leszel hozzá.
2012. ápr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első lépés, szedd össze minden bátorságodat és hidegvéredet:)

Aztán odamész hozzá, akárhányan is vannak körülötte, de csak akkor, ha látod nincs semmi sürgős dolga. (Ha pl nagyban leckét másol, vagy füzettel a kezében tanul, akkor várj egy másik alkalomra)

Miután odamentél: "Sziasztok! <a lányhoz fordulsz> Szeretnék kérdezni tőled valamit, arrébmegyünk egy pár lépéssel?" Remélhetőleg igent mond, ha nem akkor se ijedj meg. Így is úgy is be fog számolni a barátnőinek:D "Rendben, nekem itt is jó. Nagyon szimpatikusnak talállak már így messziről is, és szeretnélek jobban megismerni. Ezért az a kérdésem, hogy lenne-e kedved suli után eljönni velem meginni egy kávét vagy akármi mást. Nem kell feltétlenül ma, de ha nincs ellenedre, most megbeszélhetnénk egy időpontot."

Erre aztán majd mond valamit, remélhetőleg pár nap múlva már a randira készülődhetsz. Trükkös kérdésekre állj készen, legyen már akkor egy-két ötleted, hogy hová vinnéd. Ne sötét, hangos helyet válassz, hanem olyat aminek van mondjuk kiülős része. Barátnők vihogásával és/vagy gúnyolódásával ne foglalkozz, finoman mondd meg nekik ha beszólnak, hogy most a lányt kérdezted, vele szeretnél beszélgetni. De tényleg finoman, ne azzal kezdj, hogy lealázod a barátnőit:D

2012. ápr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Két évvel kisebb? A magasságot nem centiméterben vagy méterben mérik? Szerintem a kort mérik években. :)
2012. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:

Köszönöm a válaszodat,ez igy jól hangzik,a terv első része a legnehezebb,de valahogy megpróbálom.:)

Várom a többi választ is.

2012. ápr. 24. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak gyakorlás kérdése az egész. Ha a mostani 25 éves fejemmel de az akkori külsőmmel odaállhatnék azok elé a lányok elé, akikhez 16-18 évesen mentem oda, akkor egész más lenne az elutasítási arány, mint akkor volt:D

Ezeket gondold végig:

Mit veszíthetsz? Semmit. Ha nemet mond, megköszönöd hogy meghallgatott és további szép napot kívánsz.


Mit gondolnak majd rólad a barátnői, biztos lúzernek néznek majd. Kit érdekel? Két évvel fiatalabbak, maximum a saját kis baráti körükben tudnak ezzel akármilyen hatást elérni. Ha mondjuk egy osztálytársadnak/évfolyamtársadnak is a fülébe jut, akkor meg mi van? Szintén semmi:D "Hallom bepróbálkoztál a Marisnál, hehehe! Igen, így volt. Miért?" Ezzel a válasszal nem tud majd mit kezdeni, mert szabadkozásra, hebegésre-habogásra számít. Pedig ez egy teljesen természetes dolog.

Szóval hajrá, határozottan, a szemébe nézve kérj tőle randit:) Ja, és ha megkérdezi a lány, hogy "Te most randira hívsz?". Akkor a válasz: "Pontosan!" (A fentebb említettek miatt, azt hiszi, hogy ezzel zavarba tud hozni. De nem, mert innentől kezdve ő lesz zavarban, szóval már csak elő kell villantanod legszebb mosolyodat, és már válogathattok is az időpontokból:))

Remélem nem gond, hogy ilyen sokat írok, csak kb eddig Te vagy az első értelmes ember itt a híg fos tengerében. Normális helyesírás, értelmes, összefüggő mondatok:D Ritka és üdítő ilyen kérdést olvasni:D

2012. ápr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan lehetsz kegyetlenül domináns.

Odamész hozzá.

"Szia

Már nem bírom ki hogy ne jöjjek ide, annyira helyes a ...-od "(vegyél észre valamit a ruháján, lehetőleg egy kiegészítőt, azt nagyon értékelik). Meg fogja köszönni és hülyén is fogja érezni magát, lesz egy mosoly meg majd tekergetni kezdi a haját.

"Mondj gyorsan magadról valamit, ami miatt érdemes volt idejönnöm."

Ha belemegy a játékba, akkor is max. annyit fog mondani, hogy szép, kedves, megértő, ilyenek. Semmi érdekes belső tulajdonság, de van úgy, hogy meglepnek és őszinte dolgot mondanak. Ilyenkor adhatsz egy dicséretet, hogy erre nem számítottál. Minden lány csak a szép-okos-kedves jellemzést használja magára. (jelzed, hogy nem okoz számodra nehézséget a lányokkal az ismerkedés)

Ha meg szép-okos-kedves, akkor meg vesd a szemére, hogy lehetne kicsit kreatívabb. Te válogatós típus vagy (és fordítod a keretet).


De nehéz ezt leírni. Én elkezdenék cold readelni azonnal, hogy ő akarjon megismerni.

Most esküszöm kedvem támadt lemenni ismerkedni :D:D:D:D

2012. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!