Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik nekem egy lány, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány, és oda megyek hozzá, mindig annyira zavarba vagyok, nem jut eszembe semmilyen téma amiről tudnék beszélnim néha remegek, de nem tom miért. Mit tudok szerintetek csinálni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy szeretne-e gyereket szülni neked.
2012. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
14 leszek, de pls értelmes válaszokat
2012. ápr. 24. 15:30
 4/4 anonim ***** válasza:

oneitis, felejtsd el. Még fiatal vagy

Egyébként meg a töketlen emberek nem is nagyon jönnek be a csajoknak. Extra-dominánsnak kell lenned vele, ha már egyszer elszúrtad valamivel.

Kérdezd meg, hogy mi a kedvenc állata. Ezt könnyű megjegyezni. A legtöbb embernek van kedvenc állata. Megkérdezed miért pont az (vagy kapásból extra-domináns super special awesome módon megmondod, hogy milyen típusú lehet. Például ha kutyát mond: hűséges típus, nem szereti, ha láncra verve tartják, szeret szabad lenni és bizonyára sokat tüzel). Azok a tulajdonságok, ami miatt szereti, az (ha hiszed ha nem) fontosak neki, és a legtöbb ilyen tulajdonságra vágyik, és jellemző is rá.

Ez egy téma, önmagában nagyon kevés, de egy jó rutin. Kínos csendeket lazán megtöri

2012. ápr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!