Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én nem értem hova jutunk, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem értem hova jutunk, mi az hogy a pasi veri a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Teljesen lealázzák a barátnőiket, és mégis kell a nőnek.

Bolondulásig beleszeretni az ilyen emberbe.

Rakjátok már nekem ezt össze...hogy is van ez.


A másik:

Volt egy olyan "lány" aki arról mesélt, élvezte ha megverték, szó szerint szinte provokálta. Ő mesélte, volt olyan pasija, (14 éves korában), a pasi 26, folyamatosan verte, és otthon hazudott. A másik lány akivel találkoztam, az meg szintén bolondulásig szeretett egy fiut, aki szintén ütötte, ököllel is. Nem fér a fejembe hogy mi ez..lányok?



A vicc hogy a lányok SIRNAK a pasi után, miután az a földig alázza....


2012. ápr. 24. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem is qrvagáz, nem tudom elképzelni miért hagyják meg miért jó 21L
2012. ápr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gondolom feltűnt, hogy a modern világunkban már nem sok dologra van értelmes magyarázat!

Bár, szerintem ha neki ez okoz örömet, hogy agyon verik, hát hajrá!

2012. ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Privátban írtam le ezt egyszer itt, de ide is bemásolom:

d van egy barátom, aki lány, és ő is járt hasonló cipőben, őt is bántotta a barátja. Vele beszélgettem egyszer erről, arra voltam kíváncsi, hogy miért nem hagyta el, mikor megütötte. Ő mondott egy nagyon érdekes dolgot, azt, hogy akiknek hajlama van arra, hogy másokat verjenek, azok szinte ösztön szerűen képesek arra is, hogy megtalálják a másik gyenge pontját. Ezt kihasználva maguk mellett tudják tartani az illetőt, és tudnak a másikban bűntudatot kelteni. Ezért nem tudta elhagyni.

2012. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sajnos vannak akiket lehet érzelmileg zsarolni... ők nem értik mi a gáz
2012. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ugyan...

Csak javították a mosógépet.

2012. ápr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Diavolino44 ***** válasza:

Ez egy fetis. Valaki meg azt elvezi ha lepisilik.. Nem kell mindenben logikat keresni.

Egy ferfi aki megut egy not, azzal akar tekintelyt parancsolni maganak, s valakinek pont ez kell, hogy valakibe vakon megbizzon.

2012. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Figyelj, azért én nem igazán tudom sajnálni az ilyet. De őszintén, ha egy férfi komolyan, erővel, és olyan szándékkal, hogy fájdalmat, sérülést okozzon a nőnek, kezet emel, akkor nincs olyan ok, ami miatt mellette kéne maradni. Érzelmi zsarolás? Mivel? Hogy öngyilkos lesz nélküle? Hát hajrá, csak a társadalomnak tesz így szívességet.

Én személy szerint azonnal kiábrándulok a pasikból, ha annak ilyen hajlamai vannak, de akár csak ilyen hímsoviniszta f.sz szövegei, hogy egy nő nem jó semmire, csak verve jó, meg az a dolga, hogy főzzön, mosson, takarítson, és b.sszam, amikor kedvem van hozzá.

Az ilyen sötét primitív lelkekből kösz de én nem kérek.


Plusz nem azt mondom, hogy egy nő egy erőszakos vadállat legyen, de valahogy ezek a kis báránylelkű nők, akik egy hangyát sem mernének eltaposni, szerintem ösztönösen bevonzzák ezeket az állatokat. Akármilyen közösségben voltam, a leggyengébb csaj, ha mást nem, mindig a piszkálódások középpontja volt, mert nem tudott védekezni, sem fizikailag sem lelkileg, sem sehogy.

Szerintem egy nőnek meg kéne tudnia védeni magát, egyszerűen, mert szüksége van rá. Ha egy férfi megüti, akkor legalább legyen annyi benne, hogy lehordja a sárga földig, és otthagyja azonnal. Néha ennyi pont elég.

Volt egy pasim 15 évesen, akinek valami nem tetszett, és ezért adott egy igen komoly pofont. Ő lepődött meg a leginkább, amikor szülői nevelés hatására lendületből tökön rúgtam és egy akkora nyakast sóztam le neki, hogy öt percig csak hápogott. Kb addig tartott a kapcsolatunk, és erősebb volt nálam, de annyi épp elég volt. Arra számított, hogy majd én fogom elszégyellni magam, vagy valami, és épp itt bukta be.


Szerintem a nők védjék meg magukat, álljanak ki magukért, nem olyan nehéz, és csakis az ő érdekük.


21L

2012. ápr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És engem pontoznak le folyton mikor azt mondom hogy vannak nők akik kiharcolják maguknak...nekem is volt egy barátnőm aki mikor különmentünk azt mondta hogy ha nem hagytam volna annyi mindent rá és néha odacsapok máshogy alakulhatott volna.Nekem ez nem kenyerem.
2012. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

18:34


Örülhetsz neki, hogy a srác nem vert össze ezek után.


(Egyébként igazából a csöndes félénk nőkkel nem is foglalkoznak ezek a férfiak. Ők pont hogy a nagyszájúakkal kezdenek ki.)

2013. máj. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!