Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért alakult ez így? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakult ez így? Én rontottam el valamit? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval összejöttem egy sráccal aki sokáig oda meg vissza volt értem és addig udvarolt, hogy végül beadtam a derekam. Aztán két hétre rá szakított velem, mert állítólag "elbizonytalanodott" és nem tudja pontosan mi változott meg benne, vagy miért van ez, de mégsem akar már járni (ebben a két hétben nem volt sex). Olyanokkal is jött, hogy nem akarja magát elkötelezni, meg túl jó csaj vagyok hozzá és mindig azt lesi mikor fogok vele szakítani stb. Ezen össze is vesztem vele és azóta nem is beszéltünk, de állítólag még mindig szeret. Én nagyon szeretem őt és vissza akarom kapni. Mással is történt már hasonló? 18/L

2012. ápr. 24. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Tedd túl magad rajta, és ismerkedj velem. :))
2012. ápr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát kösz XD
2012. ápr. 24. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó megoldás, ahogy másnak udvarolsz túltevődsz az előzőn.
2012. ápr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem nem ment:S akérdésre válaszoljatok légyszi. Mi járhat ilyenkor egy fiú fejében?
2012. ápr. 24. 18:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 3 dolog jut az eszembe:

- megismerte egy olyan oldalad ami nem tetszik neki

- tényleg túl jónak gondol és fél hogy szakítasz vele

- van 1 másik lány aki jobban tetszik neki

2012. ápr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!