Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közös cég (vagy csak közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös cég (vagy csak közös munkahely) az exszel. Volt valaki ilyen szituban? Hogyan alakult a kapcsolatotok? Mennyi idő alatt tisztultak le a kedélyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom kezelni a helyzetet. Ha normálisan beszélünk egymással, akkor ugyanúgy ott van a szeretetnyelvünk, mint mindig és minden azt erősíti bennem, hogy összetartozunk. Neki már van új kapcsolata (no komment ügyféllel jött össze 3 nappal a szakításunk után) én meg szenvedek. Most azt érzem, hogy el akaorm felejteni azt is, hogy a világon van. Próbálok bezárkózni, nem beszélni vele, de így meg bunkó vagyok és persze jön utánam és kérdezgeti, hogy mi a baj.
2012. ápr. 2. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi jó nem sül ki a munkahelyi párkapcsolatból,én is jártam így majd megszakadt a szivem mikor szakitott velem álmaim pasija egy ebédidöben,még johogy hétvége volt és tuttam rá pihenni 1-2 napot mire ujra összeszedtem magam hétföi munkakezdési napra. Kerültök egymás társaságát nem néztünk a másikra sem nagyon megbántva éreztem magam.Aztán idövel elmult ez neki és nekem is volt más,aztán egyszercsak összefutottunk a discoba és mikor nem volt egyikünknek sem senkije,de akkor már nem volt olyan érzésem mint az elött és én szakitottam.Pár évet együtt dolgoztunk még utánna de beszologatásokon kivül nem igen beszélgettünk sokat.Jahh nekem sem teccet mikor lassacskán minden csajmunkatársaim ágyában megfordult közvetlen nemsokkal szakitás után,velem meg azé szakitott mert nem szexeltem vele,másfél honapot voltunk úgy egyött nem akartam elkapkodni.
2012. ápr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez nem munkahelyi kapcsolat volt, hanem együtt építettük fel a céget, és együtt vezetjük a mai napig. Együtt terveztünk mindent. Rengeteg melóm van ebben, minden kapcsolatomat a cég szolgálatába állítottam. Tehát azt a szívességet se szívesen tenném meg, hogy akkor én odébb állok.
2012. ápr. 3. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!