Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 18 éves fiúk "azt" mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 18 éves fiúk "azt" mennyi idő után várják el a barátnőjüktől?

Figyelt kérdés

16 vagyok és 2 hete járunk.:) tegnap csókolóztunk először, nekem minden téren ő az első.

szerintetek nyár végéig tudna várni, ha szeret?

(igazából már fél éve találkozgatunk, de 2 hete járunk hivatalosan, előtte még nem neveztük randinak a talikat, bár érezni lehetett, hogy lesz itt még más is)


2012. ápr. 24. 18:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Ha szeret akkor bármeddig tud várni
2012. ápr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%

ha csak a szexért van veled akkor nem fog várni addig hanem keres mást.

ha viszont tényleg szeret akkor tud várni addig.


de én nem értem minek ennyit várni. A szex minden kapcsolatnak csak jót tesz, a tiétek meg már nem új ezek szerint.

2012. ápr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Miért kéne várnia? Miért nem szeretnéd?
2012. ápr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nagyon vallásos családba születtem.(lelkészek a szüleim, meg még a fél rokonság is)

én nem hiszek ebben az egész dologban, csak rám erőszakolták kicsi koromtól kezdve.

de a szüleim ragaszkodnak, hogy 18éves koromig várjak minimum.

én szerintem készen állnék rá és nyáron nála aludhatok(persze azt kell mondani hogy nem csináljuk). és akkor talán megtörténhetne.

de még nagyon kezdő vagyok a kapcsolatokban

2012. ápr. 24. 18:37
 5/16 anonim ***** válasza:
De addig se petting, se orál? Semmi?
2012. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy a szüleid lelkészek nem jelent semmit. Te is írtad, hogy nem hiszel benne. Az meg epic bullshit, hogy "ha szeret , vár rád akár egy életen át". Egy 18 éves srácnak/lánynak kell a szex. Én is 16 voltam mikor elvesztettem és egy hónapja voltam együtt a sráccal. Azt meg egyenesen f*szságnak tartom, hogy attól lesz "jobb" a kapcsolat, attól fog jobban szeretni a srác, hogy megvonjuk tőle és magunktól a legintimebb dolgot a világon.

Elvárni nem várják el de szeretnék.

20N

2012. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

De nyáron aludhatok majd nála.

Addig el lehet viselni a szex hiányát? vagy mit tegyek, hogy jobb legyen neki?

én is érzem már a vonzódást. amikor megölel annyira kívánom, meg tisztára be vagyok nedvesedve. ez jó jel lehet ugye?

2012. ápr. 24. 18:45
 8/16 anonim ***** válasza:
Én 2 hetet biztos hogy nem várnák, szóval szerintem igyekezzetek 18/f
2012. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Rám az első 5 hónapot várt. És ő akkor 22 volt én 18. Nem arról volt szó h azt hittem h majd ettől jobb lesz a kapcsolat. Egyszerűen még nem éreztem azt h kész vagyok rá. Szóval igen, ha szeret akkor ki fogja bírni
2012. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kibírni kibírja de nem jókedvében hanem mert nincs más választása.
2012. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!