Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak most lesz a ballagá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak most lesz a ballagása. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hát én virágkötészetet is tanulok és az érdekelne leginkább, hogy mit szólna egy fiú, ha a barátnője saját kezűleg készít neki bonbon csokrot? Még egy hónapja sem járunk.

Segítenétek pozitív és negatív véleményekkel? Fiúk és lányok, felnőttek és fiatalok véleménye egyaránt érdekel. Kérek mindenkit, hogy akár 2 szóban is de mondjon véleményt, hogy szerintetek örülne-e neki vagy jó-e ez az ötlet.

Minden segítséget előre is köszönök :)

Egy 20 éves diáklány :)



2012. ápr. 24. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet, én nagyon örülnék neki. 22/f
2012. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, biztos örülni fog neki :)
2012. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sz opd le annál nincs szebb ajándék!
2012. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindegy mit adsz neki, ha szeret örülni fog:)
2012. ápr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem biztos örülne neki
2012. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Képes vagy feltenni egy ilyen kérdést? :o

Szted minek örül valaki jobban, ha időt áldozol rá (a csokor elkészítésének ideje), vagy ha pénzt (virágboltban vett csokor)?

2012. ápr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató válaszaitokat mindnyájatoknak :) Akkor tényleg jó ötlet :)


Aki meg a szopást javasolta, annak üzenem, hogy nem érzem magam ribäncnak, hogy ilyen ajándékot adjak. Nem azért tenném meg, mert ballag, hanem mert szeretem. Majd ballagás utáni hetekben lehet róla szó ;)

2012. ápr. 24. 20:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet! Én is megcsinálnám, ha értenék hozzá. :)
2012. ápr. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!