Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak a legjobb barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak a legjobb barátnője. Ez normális?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy fiúval 1éve.. nagyon jól meg vagyunk.Ő is szeret és én is őt.

Viszont van egy zavaró tényező a kapcsolatunkban. Van egy barátnője aki már 8éve a legjobb barátnője és sosem volt köztük semmi.. de valamiért zavar ha találkoznak.. pedig tudom, hogy az annyiból áll, hogy beülnek valahova beszélgetni.. viszont az már még jobban zavar, hogy olyan képe van a barátommal amin egy parkban arcon puszilja.. és ráadásul többen is vannak..

persze nevetségesnek érzem magam, hogy ilyeneken kiakadok de nem tudok mit tenni.. és még a lánnyal is jóba vagyok?

szerintetek ez a "viszony" normális közöttük ? nem akarom szétcseszni a barátságukat, mert fontos nekem a barátom.. és tudom, hogy sosem csalna meg.. de még is zavar..

beszéljek vele erről vagy ne?



2012. ápr. 16. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi nem normális ezen?
2012. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A lényeg az utolsó kérdésen van.. hogy beszéljek e erről vele vagy nem.
2012. ápr. 16. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:
igen beszélj!
2012. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak rontasz a helyzeten, hogyha féltékenykedsz. van fiú és lány között barátság. van párkapcsolatom, és mind2őnk-nek vannak ellenkező nemű barátaink. ne fújd fel ezt a dolgot. bízz meg a barátodban!
2012. ápr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyu. Mivel Ők már akkor is barátok voltak mielőtt Te képbe kerültél volna,sőt lett volna lehetőségük qrni is,ezért NEM jogos a féltékenykedés. A másik. Több mint valószínű hogy a lány véleményét is kikérte veled kapcsolatban a kapcsolatotok elején és több mint valószínű hogy pozitívan nyilatkozott rólad.Nálam is volt ilyen szitu. A csajom bepróbálkozott hogy miért találkozok négyszemközt az egyik jó barátommal(lány),na mondtam is: Ha azt kéred hogy válasszak akkor Én Őt választom,mert már állt ki mellettem,segített rajtam nem is egyszer.Többé nem került szóba...
2012. ápr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!