Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom valószínűleg másnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom valószínűleg másnak is csapja a szelet, ezek miatt jogosan lehetek kiakadva?

Figyelt kérdés

Tegnap beletúrtam a levelezéseibe (tudom hogy nem szép dolog, meg ejnyebejnye stb) és egy olyan beszélgetésre bukkantam ami igazán nem esett jól... A párom fodrász, tehát adva van hogy folyamatosan körbelengik a csajok, és az egyik vendégével folytatott beszélgetésbe egymás után 2x is megjegyezte 1percen belül, hogy milyen szexi... Rám az elmúlt másfél évben mondta kb ennyiszer...

Miután kérdőre vontam, mi volt ez, közölte, hogy marketingfogás, hisz a csaj ronda és csak magát és a munkáját akarta dícsérni... (tehát a csaj haját) Kitalálta, hogy ezzel a fejjel úgy néz ki a csaj mint egy vöröspanda, majd hirtelen ez lett a kedvenc állata is. Most mi van itt?

Azt érzem, hogy teljesen hülyének néz én meg nem vagyok hajlandó bevenni ezt az otromba hazugságot! Oké, mondja rá hogy szexi... EGYSZER. Nem többször. Összevesztünk ezen, közölte, hogy ő nem érzi magát hibásnak és megint a bolhából csinálok elefántot... Persze... Ennyi erővel meg is d*ghatná a csajt, hátha nagyobb borravalót kap...

Jogosan akadtam ki? Vagy ez így teljesen természetes, hogy a barátom más csajoknak ilyeneket mond? Mondtam neki, hogy megalázva érzem magam, de ő nem érti meg az én szemszögemet, és bármin összekapunk az a vége, hogy én vagyok a hülye, és a kis fiatal gyerek...

20/L a 27/F párjáról


2012. ápr. 24. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kiprobálnék minden palit,meddig menne el,ha van kapcsolata? Íromezt úgy hogy pali vagyok,de szinte biztos 10-ből 11-en kihasználnák a lehetőségeiket,ugyanakkor,téged meg cikiznek,hogy mit féltékenykedsz?Igazad van sajna,de nem tudsz kiállni érte.Pech
2012. ápr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tenyleg jogosan lehetsz kiakadva es nem tul hihetö a magyarazat.


De ha ez megnyugtat, minden pasi ilyen. Csak az különbözteti meg öket, hogy van ra alkalom vagy nincs... de elöbb utobb mind lebukunk :(

2012. ápr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ilyeneket írt, hogy:

- szerkesszek egy szótárat, hogy milyen szavakkal illetheti a vendégeit és a haverjait....

-felfújok ilyen dolgokat teljesen feleslegesen

- a flört és a jófejeskedés között elég nagy szakadék van, de nem akar magyarázkodni, nincs bűntudata, semmit nem követett el...

De... k*rvára belegázolt megint a lelkembe. És ilyenkor sosem ismeri el a dolgot és a végén még én kérek tőle bocsánatot... Hatalmas idiótának érzem magam...

2012. ápr. 24. 20:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Sablonos:ilyen az élet

Nem sablonos,lépj ki belőle!

2012. ápr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha úgyérzed megbántott, akkor megbántott, mindegy ő mit gondol, az lenne a normális, ha bocsánatot kér.
2012. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!