Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Az osztálytársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Az osztálytársamnak van barátnője de közbe nekem is úgymondd csapja a szelet:S ha nem beszélünk vagy

Figyelt kérdés
ha nem beszélünk vagy nem ülünk egymás mellet akkor már hiányzik! Megpróbáltam már többször is elfelejteni de lehetetlen mert mikor reggel elhatározom akk mikor beérek s távolságtartó vagyok vele mindig veszekedés lesz a vége! Szóval kéne nekem egy nagyon jó tipp!
2012. márc. 29. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
zsófi drága, miért egy tiniribancfiúval foglalkozol?
2012. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tanulj meg írni, utána dugasd magad :) köcsipuszcsi
2012. márc. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pedig az lenne a magoldás, hogy leszarod. És lehet akármilyen veszekedés, te akkor sem foglalkozol vele.


Én is voltam hasonló helyzetben. Osztálytársam velem akart járni, de én nem voltam vevő rá. Folyamatosan csapta a szelet, aztán megunta, és összejött egy csajjal, akit persze nem szeretett. Mellette is ugyanúgy nyomult rám. Nem foglalkoztam vele. Ennyi. Akarat kérdése az egész.

Elhiszem, hogy vonzódsz hozzá, de amíg van barátnője, és amíg ilyen módon viselkedik, addigra legyen számodra tabu.

2012. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de én szeretném hogy több legyen köztünk akkor mivan??
2012. márc. 29. 18:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor is szard le. VAN NŐJE!
2012. márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkkor nem érdemes rá várni sem??
2012. márc. 29. 18:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Az ilyenre nem. Gondolj csak bele: ha te összejönnél vele, és más lányra is ugyanúgy nyomulna? Az hogy esne neked? Mert meg fogja tenni. Ahogy mostani barátnőjével megteszi, úgy a későbbiekkel is meg fogja tenni. Felejtsd el, nézelődj másfelé.
2012. márc. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. márc. 29. 19:05
 9/9 anonim válasza:
Hogy lehet ilyet írni??? Kimaradhatott pár','
2012. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!