Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy német cserediák csajjal. Nagyon jól kijövünk, csók, szex volt, de már csak egy hétig vannak Magyarországon, aztán lehet sose látom többé. Van értelme így folytatni? :(
2012. ápr. 24. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, esetleg próbáljátok meg a távkapcsolatot. Ti érzitek, hogy mi van köztetek, és ez alapjén döntsetek.
2012. ápr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
németország nem a világ vége ha kitartóak vagytok és akarjátok egymást akkor van értelme. Sok boldogságot!
2012. ápr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én ebből a szövegből nem azt veszem le, hogy olyan hűdeéletreszóló lelki kapocs lenne köztetek. Jól kijöttök és jó a szex? Ennyi?


Mit tudsz tenni? Én a helyedben kiélvezném még ezt az egy hetet és minél többet lennék vele. Ha úgy érzitek, hogy kelletek egymásnak, akkor pedig... hát azért nem a szomszédban van Németország. Mennyi idősek vagytok? Tiniként nem lenne értelme, mert önállósodni kéne ahhoz, hogy valamelyikőtök átköltözzön egy "idegen" országba, ekkora távolságnál meg mondjuk az sem jönne össze gondolom, hogy hetente, kéthetente találkozzatok. Akár anyagi, akár logisztikai szepontból nézzük. Szóval hacsak nem történik valami csoda, sajnálom, de nem reális a dolog.

2012. ápr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!