Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen férfival? Miért ilyen? Van értelme ennek a "kapcsolatnak"?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt, de nem mondanám szokványosnak a "kapcsolatunkat". Még 1 év után is azt érzem nem ismerem. Nem mond el semmit, azt se ha valami baja van, valami nem tetszik neki. Csak érzem rajta, hogy távolodik tőlem, nem foglalkozik velem, olyan is volt hogy napokig nem keresett, mert magányra vágyott. Majd miután lerendezte magában a dolgokat ugy csinált mintha nem történt volna semmi. Hiába próbálom megérteni/megismerni, nem hagyja.

Heti 1szer, ha találkozunk mert sokat dolgozik. Alig beszélünk telefonon, mert azt mondja ő nem szereti ha állandóan hivogatom. Szeret egyedül lenni és nem akarja azt érezni, hogy megfolytom. Nem bírja a kötöttségeket. Csakhogy én többet várnék egy 30 éves férfitól.

Azt érzem ez nem is kapcsolat, semmi értelme az egésznek. És még ezt se tudom vele megbeszélni. Azt mondja nekem túl gyors a tempóm.

-Gyors az ha többre vágynék, mint heti egyszer vele lenni, gyors az, hogy minél több időt vele szeretnék lenni? Ha boldog szeretnék lenni és nem nyűgnek érezni magam, ha meg akarom osztani vele az örömöm/bánatom és azt szeretném, ha ő is ugyan így tenné???-

Jövőt szeretnék tervezni és olyan kapcsolatot ami működőképes, nem pedig időpocsékolás!

Én már az elején tisztázta mit szeretnék, azóta várok a "csodára", mindeddig hiába! Megkapom az igéreteket az üres szavakat semmi eredménnyel.

Nem értem miért viselkedik így! Miért ilyen?

És ennyi idősen miért nem vágyik többre, és ha tudja hogy nem vágyik többre miér kell neki kapcsolat?!?


2012. febr. 17. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem családos emberrel van dolgod!!Te vagy a szerető!Ne haragudj,hogy ismeretlenül ezt írom de van valami takargatni valója az biztos!!Mérlegelj!Ne pazarold az érzéseidet rá!Annyi normális férfi van egyedül.Biztos megtalálod az igazit.
2012. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A férfival semmit sem lehet kezdeni, de arra rájöhetnél már, hogy nem te állsz a szemébven az első helyen, hanem vagy önmaga, vagy valaki más.


Aki magában rendez le dolgokat amik nem csak őt érintik megbeszélés nélkül annak nem biztos, hogy másra is szüksége van.

2012. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hagyd a manóba, csak az idödet vesztegeted, amit leirtál az a tisztelet teljes hiányárol árulkodik ami késöbb sem fog megváltozni,

egész biztosan fog jönni egy olyan akit megérdemelsz, lehet, hogy majd akkor le esik neki mit veszített, akkor meg már mindegy lesz,

biztos van olyan tulajdonsága ami miatt kötödsz hozzá, mondjuk lehet, hogy pont az, hogy ilyen rideg, de ne legyél a saját magad ellensége, nyiss mások felé, ö meg mehet a levesbe

szurkolok :)

2012. febr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%

"Jövőt szeretnék tervezni és olyan kapcsolatot ami működőképes, nem pedig időpocsékolás!"


Hová is sietsz pontosan?

Mi a célja a siettségednek?


Ne tervezz, mert erre a világra nem lehet, és kár elsietni dolgokat!


Plusz emlékeztetnélek, hogy túlnépesedés van, és rengetegen megbánják, hogy belekényszerítik magukat olyan dolgokba amiket a társadalom vár el, vagy maguknak magyaráztak be hogy ha ezt elérik majd boldogok lesznek.



Én pasi vagyok és sokáig ugyanigy gopnodlkodtam aztán rájöttem, hogy krvára mindegy,


Ha nincs családom van szabadidőm, ha van családom, meg van társaságom :D


Mindenhogyan jól járok!

2012. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nincs családja. Nincs másik nő.

Az biztos, hogy csak magával foglalkozik.

Soha nem volt még komoly kapcsolata, csak laza/egyéjszakás/szex kapcsolat. Elején tisztáztam hogy nálam ez szóba se jöhet, és ha neki nem kell kapcsolat, ne kezdjünk bele!!! Azt mondta már ideje, hogy megkomolyodjon és miattam meg is akar. (Eddig semmi eredménnyel)

Nem tudom megérteni miért ilyen!

2012. febr. 17. 14:45
 6/13 anonim ***** válasza:

"Elején tisztáztam hogy nálam ez szóba se jöhet, és ha neki nem kell kapcsolat, ne kezdjünk bele!!! Azt mondta már ideje, hogy megkomolyodjon és miattam meg is akar. (Eddig semmi eredménnyel)"



Hát :D


Csőbe lettél húzva... Vagy talán csőre?

2012. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2012. febr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én meg téged nem értelek!?1 év nagy idő ahhoz hogy bizonyítson!Talán nem hiába nem volt még komoly kapcsolata.

Csak szex.A nagy túróst....

2012. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hullámzik a "kapcsolatunk". Van, hogy azt érzem szeret én vagyok a legfontosabb aztán pedig mintha nem is érdekelném.

Lehet bennem van a hiba, hogy meg akarom érteni. ÉS meg akarom fejteni őt! -Már semmiben sem vagyok biztos!-

Azt is mondtam neki, ha neki ez nem megy, nem kell neki kapcsolat; csak mondja meg és hagyjuk egymást békén. De még erre sem hajlandó, mindig azt mondja ilyenről szó sincs, csak én vagyok túl követelőző és mindent túl agyalok.


Én 25 vagyok.

2012. febr. 17. 14:54
 10/13 anonim ***** válasza:

Sztem is hibát követnél el azzal ha megfejtenéd őt!



Ha megfejted, akkor meg is unod!


Pont az a kis varázs kell, ami összefog, később pedig már az idő is összetart majd meg a megszokás...

2012. febr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!