Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet meggyőzni egy betegesen féltékeny nőt arról, hogy semmi oka féltékenykedni?

Figyelt kérdés
A legfőbb gond az, hogy a féltékenység tárgya, ahogyan a szerelmem is kolléganő, mindhárman egy helyen dolgozunk. Már ott tartok, hogyha csak szóba kerül a harmadik, rosszul leszek, ha pedig összefutunk, és ott van a párom, a vizsgáló tekintete, és a már jól ismert várható következmények miatt zavarodottan viselkedem. Kedvesem erre azt vágja a fejemhez, hogy zavarba jövök, mert tetszik az a bizonyos. Olyat ne is írjatok, hogy hagyjam el, mert túlságosan szeretem. 36f
2012. ápr. 24. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ne is foglalkozz a féltékenységgel, meg se halld, amit olyankor mond vagy csinál, mintha észre se vennéd
2012. ápr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egészen őszintén: semmi, de semmi, de igazán semmi okot nem szolgáltattál soha, hogy féltékeny legyen? A nőket általában csak egyszer lehet hülyére venni.

Ha semmi ilyen nem volt, akkor szegénynél ez már betegség szerű valami. Talán le kéne ülnötök, megbeszélni, és ajánld fel, hogy segítesz, mellette állsz, mert szereted.

2012. ápr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
régen amikor még nem volt köztünk ennyire komoly, mondtam, hogy szép az a bizonyos harmadik, de már igazán nem tudom mit láttam benne, egy üresfejű, laposseggű liba.
2012. ápr. 24. 20:18
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyi volt, akkor nincs oka féltékenykedni. Mondd meg neki, hogy ezt gondolod a nőről.

Ne jöjj zavarba, ha tiszta a lelkiismereted, semmi okod rá.

2012. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de tényleg csak ennyi, soha nem adtam jelét, hogy tetszene, vagy hogy akarnék tőle bármit is. Persze a szerelmem ezt nem így látja. Már attól kiakad, ha a munkával kapcsolatosan két szót váltok vele.
2012. ápr. 24. 20:21
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát, ment már tönkre kapcsolat kevesebbért is...

Tényleg próbálj meg vele leülni és megbeszélni. Olyan komolyan, ahogy a nők szeretnek lelkizni :)

2012. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, még egy. Más nőkkel kapcsolatban sem szolgáltattál okot? Mert mi nők hajlamosak vagyunk másra is kivetíteni a negatív tapasztalatainkat.
2012. ápr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem. Inkább olyan volt, hogy egy másik kolléganőre is elkezdett féltékenykedni, és attól a nőtől is elkezdtem rosszul érezni magam. Vele kapcsolatban szerencsére abbahagyta a féltékenykedést, így nem zavar, de akiről a kérdésemben írok, hát attól már rosszul vagyok, ha csak a nevét meghallom.
2012. ápr. 24. 20:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon vacak dolog. Csak azt tudom, mondani, hogy ülj le vele. Ha nem érti meg, nem hiszi el, akkor passz. :( Azt hiszem, saját magát jobban szereti, mint téged. :(
2012. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
és nem zavarba jövök, hanem egyszerűen nem tudom mit csináljak, mert már előre tudom hogy megint jön a veszekedés. Szóval hiába tiszta a lelkiismeretem, ha az idegeim kikészülnek, és amitől a legrosszabbul érzem magam, hogy ok nélkül vádol, azt hiszem ez a legrosszabb az egészben
2012. ápr. 24. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!