Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasim (23) gyakran beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim (23) gyakran beszélget a szomszédcsajával (15) meg együtt járnak futni minden este, meg amikkor nálunk vagyok akkor is mindig beszél rola. Sztetek van okom féltékenykedni?

Figyelt kérdés

3honapja vagyunk együtt, de spec mostis rengeteget dumálnak, olyan témárol is. öszintén: engem zavar.

de barátom nem tudja h én ezeket tudom, mert haverjának hála hozzáférek face-hez. tudom h nemszép dolog, de nemtudok benne 100%osan megbizni ennek ellenére

ngyon szeretem. amikor én még nem voltam mondta is haverjának h hogy megdugná ha mondaná h menjen át.


2012. márc. 24. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
őőőőő hát van okod félni na. Kimondom kerek perec. Persze ezek fura dolgok, meg fiatal a lány, de mindenképp elég gáz a szitu.
2012. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van. Beszélj vele.
2012. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem is van okod, egyébként én is voltam "jó" viszonyban a szomszédomban a sráccal, és nem ok nélkül
2012. márc. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nem vágnád a szitut, segítek... A kiscsaj vele akarja először.
2012. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nemhinnám h erröl van szó, de az tény h nagyon jóó csaj, és még szűz
2012. márc. 24. 21:29
 6/13 anonim ***** válasza:
Pedig jól mondja az előző.Minden 15 éves lánynak ez a legnagyobb álma, hogy egy idősebbel...
2012. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És bizony, éppen te vagy rá a referencia, hogy jól tudja a dolgát a "lovag" úr...
2012. márc. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
jaa tudja...-.-
2012. márc. 24. 22:28
 9/13 anonim ***** válasza:
van okod
2012. márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a pasid egy paraszt, hogy ezt mondta, nem értem miért szeretheted még. a lányok hülyék
2012. márc. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!