Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazam van, hogy dühös vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emma0991 kérdése:

Igazam van, hogy dühös vagyok és féltékeny? Megmondjam neki a véleményem? Bőv. Lent?

Figyelt kérdés

Nem tudom igazam van-e. Egy pubban dolgozom(Anglia) és ma bejött a párom,aki lengyel hogy ideadjon sapkát-sálat a hidegre forduló idő ellen. Gyorsan el akartam búcsúzni tőle(egy pubban,ami szinte családi közösség nem érdemes szerelmi jeleneteket rendezni,ha nem akarom,hogy csámcsogjanak rajta az öreg pacákok),erre két lengyel p--csa elkezdi ölelgetni,meg megpuszilni, lengyelül örvendeni neki,meg kihívják az épületből(tilos a benti dohányzás)cigizni és látom,hogy teszik neki magukat,én meg bent azt hittem felrobbanok, elbúcsúzni se tudtam tőle(munkába menet jött)

Idegesít,hogy a lengyel lányokkal ott susmorgott,és nem értettem egy szót se. A legrosszabb,hogy rettenet féltékeny típus, én meg egy pubban dolgozom férfiak közt és hallgathatom,a kérdéseit,hogy hány helyes férfi fordult meg aznap nálunk,meg hogy meg kéne hosszabbíttatni az egyenruha ingemet(a standard méretezést)mert kihívóan felcsúszik ha felemelem a kezem. Ő meg lengyelül örül meg ölelkezik azzal a két nővel....


2012. ápr. 24. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, igazad van-e. Sokáig éltem külföldön, és ha egy földimmel találkoztam én is mindig beszélgettem és vigyorogtam, nemtől függetlenül. Megmondhatod a párodnak, hogy ez zavar téged, főleg, hogy ő is állandóan féltékeny. Ha azzal jön, hogy alaptalanul vádaskodsz, akkor ezzel te is leszerelheted bármikor.
2012. ápr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rám se nézett,csak vigyorgott velük,pedig egész nap csak akkor találkoztunk(én nappalos vagyok,mire hazaérek ő dolgozik, este kettőre ér haza,mikor alszom)és képes volt velük foglalkozni,előtte meg egyfolytában telefonált,hogy Úristen,de szeretne látni. Ha estis vagyok képes a bár körül kerengeni, hogy megnézze mit csinálok odabent. Tehát Ő lehet ilyen,de én tűrjem,hogy előttem enyeleg??Ez a nyelvi különbség elég megterhelő. Pláne,hogy sok lengyel ismerőse van,én meg a magyar pasikkal akik nálunk ittak nem mentem steak-ezni mikor hívtak,mert nem akartam,hogy félre értse. Hát...most már mennék. Visszakapja,az tuti!
2012. ápr. 24. 23:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogosan voltál féltékeny !Miért nem tetted szóvá ezt neki?
2012. ápr. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nemhiszem, hogy megcsalna két jött-ment nővel ha még ruhát is visz be a munkahelyedre, hogy ne fázzál ha hidegebb lesz az idő. Azt meg már előttem is leírták, hogy amikor az ember külföldön él és nem találkozik a sajátjaival hosszabb időn át, bizony nagyon megörül az ember mikor találkozik egyel-kettővel.
2012. ápr. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Itt szinte csak lengyelek vannak,egymást érik a lengyel boltok.Aki meg nem lengyel,az litván,vagy indiai. Lehet,hogy igazatok van, de azért ha most hazajön lesz hozzá pár szavam. Szar dolog ám látni,ahogy a barátod nyakába ugrik egy ismeretlen,mert csak neked az, a barátoddal annak a valakinek közös múltja van...basszus, nem tudok így aludni:(
2012. ápr. 25. 00:02
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja,meg a telefonja ki van kapcsolva. Remélem,csak lemerült, és nincs semmi baja.Egy óra metróútra lakik innen,csak nem érte semmi. De ha azért kapcsolta ki,hogy velem nem kelljen beszélni...akkor kész.
2012. ápr. 25. 00:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy féltékenykedik, igen.
2012. ápr. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dottorre ***** válasza:
Szerintem nincs igazad, de ez az én véleményem.
2012. ápr. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!