Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiatal lányok mit szeretnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal lányok mit szeretnek, illetve mit kedvelnek egy kicsivel idősebb, és tapasztaltabb fiún?

Figyelt kérdés

Pl.: 15 éves lány---->18 éves sráct kedvel.

A tapasztalabb alatt pedig nem azt értem hogy az ágyban tapasztalt...hanem hogy az életben az!



2012. ápr. 24. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%

Egy nőnek két dolog kell:

-orbitális pénisz

-végtelen mennyiségű pénz


remélem segítettem.

2012. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%

16 éves vagyok.

Nekem is most egy 19 éves srác jön be.Hogy miért??

Mert a velem egyidős fiúk olyan gyerekesek,idétlenek,és kölykök még nagyon.

Amit az első írt,az biztos egy megkeseredett srác írta.

Én nem vagyok oda az orbitális péniszért,mivel fogalmam sincs mekkora pénisze van.A pénzéért sem vagyok oda érte,mert mi is elég jól állunk anyagilag,nincs szükségem arra,hogy más pénzeljen.(utána meg ha szakítanánk ,akkor a fejemhez vágja hogy ő mennyit költött rám)


Egyszerűen csak arról van szó,hogy az egyidős srácok nagyon gyerekesek.

16/L

2012. ápr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát azért csak nem tán.....

valamiért nem tudok egyetérteni ezzel

2012. ápr. 24. 12:48
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

12:47

Te kis naiv buta lány... majd rájössz ha felnősz...

2012. ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:48

Miért hiszed,hogy minden nő csak a nagy f*szra és pénzre vágyik??

Én 33 éves vagyok,és sosem érdekelt a kettő.

Mit ér a nagy pénisz ha az illető nem tudja használni,és pancser az ágyban??Volt már rá példa.

Mit ér a sok pénz ha az illető pasas egy nagy nulla??olt rá példa..

Igen,vannak ilyen plázacicák akiknek ez a fontos,de a legtöbb lánynak nem.Nem kell minden nőt qrvának beállítani.

De válaszolok a kérdésre.

Anno annak idején én is azért nem foglalkoztam a velem egykorú srácokkal,mert túl idétlenek voltak hozzám képest.

A lányok sokkal előbb érnek testileg és érzelmileg is mint a fiúk..Így a legtöbb srác olyan idétlenkedős,és értelmetlen,persze hogy 2-3-4 évvel idősebb srácok jönnek be a lányoknak..Ők már komolyabbak,lehet velük dumálni bármiről,és vihorászik idétlenül.

2012. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

bocsi kimaradt a NEM szó..

(nem vihorászik,idétlenkedik.)

2012. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
héj nincs ebben semmi problematika, én is 16 éves lánnyal vagyok együtt, 20 éves létemre. Valóban néha picit én is érzem, hogy kislány de később ez változni fog. Meg amúgy is, én sem voltam soha az aki túl komolyan venné magát
2012. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kedves 1es!Miből gondolod,hogy a nőket a f@sz és a pénz élteti?Hát téged sem az eszedért fognak ellopni!Ilyen gondolkodással, te egy rosszindulatú ember lehetsz akiknek a társaságát érdemes jó messzire elkerülni!!!!
2012. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha nem használják ki egymást hanem szerelemmel szeretik egymást nem látok kivetni valót ebben.Szerintem elsösorban biztonságban érzik magukat az idősebbek mellett.Ráadásul valamivel többet értenek az idősebb pasik ahhoz hogy mi is kell igazán a lánynak,a 15 éves pasiknak lehet sokszor az a véleménye mint az elsö hozzászóló,késöbb rájönnek hogy sokféle nő létezik.
2012. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

egyébként elnézést a helyesírási hibákért, én is félreírtam..

ugyanis, a tapasztaltabb alatt az életben való tapasztalást értettem..nem azt hogy az ágyban mit tud..

Igazából azért tettem fel a kérdést, mert én is hasonló cipőben járok a 15 éves barátnőmmel, aki egy kicsit még háát "gyerek".

És csak arra lettem volna kíváncsi hogy mit eszik egy magamfajta 18 éves srácon, aki idősebb nála.

2012. ápr. 24. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!