Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbíztok az internetben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbíztok az internetben, ha párkapcsolatról, szerelemről van szó?

Figyelt kérdés
most az ilyen párkereső oldalarka gondolok, meg ha élőben találkoztok akkor csalódtatok már valaha, vagy el se jött, volt már valakinek oylan, hogy teljesen máshogy nézett kias z ember, mint aminek előállította magát? meg ilyenek... a válaszokat (14-25 év közötti fiúktól, lányoktól kérdezném elsősorban és kérlek írjátok alá a korotokat is, ha válaszoltok)
2012. ápr. 25. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, az első barátnőm képeken baromi szép volt, élőben meg... hát baromira nem. Sokan azthiszik előny, ha valaki fotogén, pedig csak becsapás.


Ezt leszámítva eddig semmi gond nem volt.

2012. ápr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát én még csak egyszer próbáltam ezt, egy randiig jutottunk, de már amikor megpillantottam, sejtettem, hogy ebből soha nem lesz semmi, egyáltalán nem tetszett. Pedig nem hazudott magáról, a képein ő volt, csak valahogy azokon sokkal előnyösebben nézett ki, és itt nem is a konkrét külső tulajdonságokra gondolok, hanem a kisugárzásra. Ezzel együtt nagy baj nem volt vele, egyszerűen nem lett szimpatikus.


Viszont rengeteg párt ismerek, akik ilyen helyen ismerték meg egymást, és remekül működik a kapcsolat, tehát ha nem találnék párt, kipróbálnám újra.

2012. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:))
2012. ápr. 25. 14:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Volt már jó és rossz tapasztalatom is. Az előző páromat neten ismertem meg, 8 hónapig voltunk együtt.

De csalódtam már másoknál kinézetben, viselkedésben, hozzáállásban....


24/L

2012. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én társkereső oldalon nem, de cseten már ismerkedtem meg olyannal akivel később lett rövidebb kapcsolat. A helyzet az, hogy az emberek mindig mások online és élőben, nagyon ritka, hogy valaki ugyanazt adja. Persze ez nem jelenti azt, hogy mindig rosszabb is.
2012. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyszer volt olyan, hogy nem is ismertem fel a lányt. Egyszer pedig mintha nagyon nem érezné jól magát. A kisugárzása borzasztó volt. Ebben a két esetben beszültünk a randi előtt telefonon.

A többi esetben nem volt nagy különbség a megjelenésben. Volt, aki figyelmeztetett, hogy a képeken sokkal szebb, de személyesen is vonzó volt.

Mindenki eljött és egy csak egy lány késett, de nem ismerte a várost és időben jelezte, hogy késni fog.


36/F

Voltak 25 év alatti lányok is, ezért lehet releváns a válaszom.

2012. ápr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Két alkalommal jutottam el a találkozásig. Egyiknél minden rendbe volt, de ott később lelépett a pasi (nem derült ki miért), a másiknál pedig totál máshogy nézett ki élőben a sràc, kb 2-3 évvel korábbi képpel. Eddig negatív tapasztalat, de talán majd most...

23/L

2012. ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt ilyen. Én mondjuk szerintem "tudom", hogy kell neten ismerkedni, mire kell figyelni, mivel sosem csalódtam senkiben, akivel netről ismerkedtem, pont ugyanaz az illető volt, mint online. Volt, hogy ettől függetlenül nem lett köztünk semmi, de nem azért, mert más volt, mint a képeken, vagy élőben más lett volna a stílusa - sőt úgy összességében élőben valahogy mindig mindenki sokkal szimpatikusabb is volt és jobban is nézett ki - csak egyszerűen nem passzoltunk össze.

Ennek a netes ismerkedésnek is van egy mikéntje, és ha tartod magad hozzá, szerintem nem nagyon lesz pofára esés. Vagy max tényleg csak 1x, de mondom, velem sose fordult elő, pedig kb 15 éves korom óta ismerkedek neten is.

21L

2012. ápr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :))
2012. ápr. 25. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!