Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon még mindig szeret? Lehet még esélyem?

Figyelt kérdés
Mostanában nem volt rám sok ideje a barátomnak munka, iskola mellett és még egy plusz elfoglaltság is bejött ezek mellé. Nem hisztiztem ezért. 9 hónap után szakított velem telefonon!, hogy nem érdekli mit csinálok, van egy másik nő az életében, akivel komolyan gondolja. Kiderült azóta, hogy nem volt senkije. Tegnap este nagyon csúnyán berúgott és felhívott, hogy menjek el hozzá velem akar lenni, próbáljuk meg még egyszer, hiányzom neki. Nem mentem el, mert nagyon megharagudtam rá a szakításunk miatt. Én még mindig nagyon szeretem és szeretném visszakapni. Mit csináljak szerintetek? 22 évesek vagyunk
2012. ápr. 25. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Aki telefonon szakít, az nem szeret, és nem gondolja még azt sem, hogy te ennél többet érdemelnél.

Csak a pia mondotta vele a dolgokat, vagy kirakta a másik csaj, vagy egyszerűen csak állt a dákó és más nem volt kéznél. Hagyd a francba!

2012. ápr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Áh hagyd a fenébe...Tuti volt más nő a képbe, csak nem jött neki össze és hoppon maradt!
2012. ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!